reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Domiśka - mój gin (ten, którego Ci polecałam) twierdzi, że sama prolaktyna daje niewiele informacji warto robić prolaktynę zwykłą i jednocześnie prolaktynę po obciążeniu - robią to tylko w niektórych laboratoriach. Ponoć ta różnica (a raczej proporcja) między zwykłą a tą po obciążeniu jest istotna dla staranek. Ja dzisiaj robiłam progesteron i estradiol i się już denerwuję czekając na wyniki.
 
reklama
Dobry wieczór kobietki
ja dziś póżniej bo poszalałam w La senza :) kupiłam dużo bielizny i coś na bobowygibasy :-D:-D:-D
pozdrawiam wszystkie i zabieram się za czytanie
 
hej dziewczynki,

kurcze ale bym posiedziała i nic nie robiła a muszę tyle jeszcze dziś zrobić:wściekła/y: jak tylko skończę to do was wracam!!

domiska, katy wariatki jesteście :-D ale fajne te ocieplacze:rofl2:

suonko, katy my naprawdę mamy jakieś telepatyczne połączenie bo ja to samo sobie dziś pomyślałam o kontroli szyjki. Kompletnie nie wiem czy dobrze to robię??? Ale co tam w końcu metodą prób i błędów jakoś się muszę nauczyć.

losiczka jaka Ty szczęśliwa jesteś!!!!! łapię Twoje chłopczykowe fluidki bo bym chłopczyka chciała:tak:

betty wszystkiego najlepszego!!!

nie pamiętam już co miałam pisać... potem będę.
 
Zagubiona - a dużo jej jest? ... mi zostawały ślady tylko na staniku, a nie żeby jakoś po naciśnięciu leciało ... ale myślę że to wszystko to sprawa indywidualna...jedne mają inne nie :tak:

.... jutro was pomęczę testami bo kupiłam dzisiaj aparat fotograficzny :-)
 
reklama
to jak dzisiaj mamy dzień zmartwień to ja napiszę że też się dzisiaj boję bo kuje mnie w brzuchu :-( ... miałam znowu 2 ciężkie dni w pracy...wczoraj przeszkoliłam ok 200 osób więc bylam wykonczona a dzisiaj mialam wazne prezentacje mojego projektu przed dyrektorem wiec duzy stres :-(

w ogóle to jestem jeszcze ciągle głodna ... mam ochotę na oscypka z patelni a wszystkie patelnie się piorą
 
Do góry