reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

dziewczynki macie jakies pomysly na walentynki bo ja nie mam zielonego pojecia co zrobic

ja to mam nadzieje że w walentynki dam mężulkowi test z II :-D ale w sumie nie licze na to:-(zobaczymy...
Ja Walentynek nie obchodze jakoś specjalnie ale zawsze pamiętam o jakimś drobiazgu dla małżonka no i musi to byc coś z jajem coś śmiesznego bo obydwoje lubimy takie prezenciki .
 
reklama
ja to mam nadzieje że w walentynki dam mężulkowi test z II :-D ale w sumie nie licze na to:-(zobaczymy...
Ja Walentynek nie obchodze jakoś specjalnie ale zawsze pamiętam o jakimś drobiazgu dla małżonka no i musi to byc coś z jajem coś śmiesznego bo obydwoje lubimy takie prezenciki .

mi o prezent nie chodzi bardziej pomysl jak spedzic ten dzien ;p
 
domiska ja bym sobie na Twoim miejscu zrobiła, bo co Ci zależy, skoro i tak idziesz oddać krew na badania, a tak przynjamniej będziesz miał wszystko sprawdzone:)

Idę do pracy dziewczynki:-(

PS. Mamy z moim szanownym M ciche dni, pierwsze odkąd jesteśmy razem, bo ja zawsze pękałam:confused2:
 
Kochane "wygadałam się" na grupie :-)

Hehe gaciory i ocieplacze super w sam raz na tą mroźną pogodę, ale trzeba uważać, gdyż nie możemy przegrzewać sprzętów naszych połówek, bo to źle wpływa na armię :-D:-D:-D
 
Suonko święta racja:tak:

Zagubiona to całkiem inna sprawa jest;-) to myśl kochana.

Rozia zamierzasz go jeszcze przetrzymać? ehh ci faceci.

Domiśka rób co ci zależy.
Ja to chyba sobie odpuszczam, chociaż też muszę wyniki porobić. Nie chce mi się:zawstydzona/y:
 
Powtarzam to już setny raz, ale tak dobrze, że jesteście. Przy Was mogę panikować a Mężulka nie chcę jeszcze w moje paranoje wtajemniczać, nie chcę, żeby z super sexu przerodziło się to w "robienie" dziecka :))) Na razie wszystko ok więc mam nadzieję, że wszytsko dalej też bedzie dobrze i pozostanie mam serduszkowanie. Polecam Wam kochane monitoring bo trochę stresu odpada. Ja uważam że lepiej wcześniej wykluczyć jakieś małe przeszkody niż stresować się co miesiąc czy wszystko ok.
Jak ja ładnie się sama uspakajam :)))))))
 
reklama
kochane ja pomału kończę pracę i uciekam. dzisiaj mam ważne zadanie. idę dzisiaj z bratową i bliźniakami na balik karnawałowy. ciekawe jak maluchy będą się bawić. bo to pierwszy ich taki balik. stroje wyszykowane podobno więc po pracy jadę do moich kochanych łobuzów.

jutro rano się melduję bo niestety w pracy będę.

proszę kochane trzymać kciuki za moja tempkę. bo póki co wysoko ale pewnie jutro poleci w dół. no chyba że wy ją zaczarujecie i będzie w górę szła.

buziole i do jutra
 
Do góry