reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Losiczka u mnie syn jest taki papla,nie potrafi trzymac jezyka za zebami :no::-D,cora juz jest inna i nim cos powie,5razy sie zastanowi ;-)
ale podejrzewam,ze gdybym byla w ciazy to cale miasto by sie dowiedzialo..tym bardziej,ze moje smyki nie moga sie doczekac braciszka albo siostrzyczki ;-)
Malami jakie ty masz dlugie cykle ?
Zagubiona ja walentynek nie obchodze,przy dwojce dzieci nie mam szans na romantyczna kolacje czy wyjscie do kina :-D,pewnie moj maz przyniesie mi ogromny bukiet kwiatow plus czekoladki i kartka,jak co roku i na tym skoncza sie nasze walentynki ..
najwazniejsze to kochac sie i szanowac cale zycie,a nie tylko w tym jednym dniu ;-)

probuje was nadrobic,ale ciezko..:zawstydzona/y:
 
Zzagubiona ale mi podsunelas pomysl:-)!!!!!!! Moglabys mojemu m zrobic gatki na szydelku????????.....Na walentynki mu dam:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ps zarcik :-D
Ale juz go sobie wyobrazam w takiej bieliznie

Bobo gratki ;-) pieknie wygladalas jak ksiezniczka :tak:
Dzoana...spoko:tak:...powiem ci ze ja tez mam problem z okresleniem czy otwarta czy zamknieta ale podobno doswiadczenie przychodzi z czasem :-)
Losiczka naprawde podziwiam cie:tak: ja jestem ztych co wylatuja z lazienki i od razu maz wie :-D
 
Najpierw by zrobil takie oczy :szok: :szok::szok:potem by byl smiech :-D:-D:-Da na koniec jak by juz ubral to taka mina:eek::eek::eek: bo to by zalezalo czy "wszystko" by sie tam zmiescilo :cool2::cool2::cool2:...........:-D





Sprobuj jesli wyjda ok to juz masz prezent dla emka :-D;-)
 
katy ja wszystko robie w rozmiarze mini hehe bo jakos wieksze nie wychodza;p czyli moj nie wlezie w nie ;p

domiska hehe dobre
 
Moj faworyt majciochy.jpg :-D:-D:-D
Domiska gdzie ty takie rzeczy wynajdujesz????:-D
 
hihihihi :))))) mrozy idą trzeba dbać o naszych panów :)

Rozia co do badań to jestem na podobnym etapie, zrobiłam usg owu , była więc tu ok, ale martwiły mnie trochę plamienia to idę na ten progesteron, i zastanawiam się nad prolaktyną... kurde nie wiem sama...Może masz racją żeby machnąć za jednym razem ...
 
reklama
Do góry