reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Losiczka - wielkie gratulacje, mowilam Ci, ze ta temp bardzo ladnie wygladala :) cudownie, ze Ci sie udalo, musisz byc bardzo szczesliwa! :)

Bobo - pieknie wygladalas, i usmiechnieta od ucha do ucha, ksiazkowa panna mloda :)

no wiec ja dzisiaj rano znowu dwa testy robilam, "zwyklego" tanioszka i Clearblue +/-

no i tanioszek kreche pokazuje jak pokazywal, za to clearblue + jak byk :) czyli ciaza potwierdzona!!!!

iiiii....zdazylam sie pocieszyc pol dnia i juz pierwsze strsy i zmartwienia (ktore zapewne nie opuszcza mnie az do konca), otoz wybralam sie siusiu do toalety (uwaga, te wrazliwe prosze nie czytac dalej i wszystkich od razu na wstepie przepraszam, jesli zbyt obrazowo przedstawiam sytuacje) i wszystko pieknie iiii postanowilam sluz sobie sprawdzic palcem, pogrzebalam i wygrzebalam...sluz zabarwiony na lekko brazowo/kawowo...nogi sie poda mna ugiely :( wiem wiem, nie powinnam nic tam grzebac, wkladka czysta, papier toaletowy czysty, to mi sie jeszcze grzebac zachcialo, potem co 2 godziny jeszcze sprawdzalam no i juz coraz mniej tego sluzu, ale nadal troche podbarwiony kawowo (jasny) :(
iiii chociaz tez wiem, ze nie powinno sie czytac, bo kazda ciaza przebiega inaczej, to juz wyczytalam, ze takie plamienie moze byc poczatkiem poronienia albo jakichs problemow z lozyskiem, TAK, dziewczyny pisaly, ze PLAMILY na brazowo, albo ze sluzu bylo tyle, ze zabarwial wkladke, TAK, wyczytalam tez, ze taki sluz bardzo czesto wystepuje na poczatku ciazy, bo to szyjka pochwy sie jeszcze oczyszcza i poki nie ma go bardzo duzo albo nie jest czerwony to nie ma sie czym martwic...ale jednak, zawsze w glowie zostaje ten najczarniejszy scenariusz :(

przepraszam, ze ja tak zanudzam i sie wyzalam, taki mnie dol jakis zlapal, ze cos bedzie nie tak :(
 
Zzagubiona kochana spokojnie przeciez to wspanialy kolejny objaw ciazy!!!!!!!!! Niektore kobiety maja ja juz nawet w 16 tc. Nie masz sie czym martwic tylko sie ciesz bo wszystko jest ok!!!!!!!!!!!!!!

Ania to czemu sie nie chwalisz co kupilas??????

Lorelain to dopadla cie sennosc?????

Jane ja tez mam troszke zajec i tak cos zrobie i znow wpadam poczytac.....wole miec jutro wiecej czas dla siebie ......no i dla was
Telepatia???? Fajnie wiedziec ze ktos tez ma podobne mysli :-D:-)


Krak bo normalnie ci dupsko stzepie!!!! Po co to czytasz???? Jesli juz musisz to zapytaj nasze ciezaroweczki ......a tak to sie naczytalas i teraz sie bedziesz martwic a to gorsze dla dzidzi niz te plamienia!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
wiem wlasnie wiem, ze niepotrzebnie to wszystko czytam :( eh, zrobilam sobie wlasnie meliske i popijam, jakos nie mialam ochoty nic jesc dzisiaj za bardzo, a z reguly ze mnie taki obzartuszek hehe, nie to, ze mi niedobrze, mam mdlosci czy mnie od czegos odrzuca, ale po prostu nie jestem glodna i nie chce mi sie jesc, dzisiaj sobie dalam "wolne", ale od jutra sprobuje sie powmuszac, bo jesc musze przeciez, po prostu nie sprawia mi to juz przyjemnosci :O nie wiedzialam, ze to kiedykolwiek powiem...

a tak na marginesie...nie wiem czy pamietacie, ale zaczynalam tutaj z Wami przygode wazac 91,3kg...no wiec...przerzucajac sie na zdrowe jedzonko, odstawiajac fastfoody i nie jedzac po 19 troche tych kg zgubilam :) waga dzis rano pokazala 87,7kg :)
 
no katy chyba telepatia:-D a ja też podczytuję, żeby za dużych zaległości nie mieć.
Teraz m sprząta a ja gotuję na jutro bo na weekend mamy szwagra z żoną i teściową. Pewnie na jakieś zakupy pójdziemy więc wolę już dziś coś przygotować. No i niestety robię deser na słodko bo żeby chociaż do kawy coś było. Mam zamiar nie jeść ... ale zobaczymy jak mi to wyjdzie bo to jest po prostu niebo w gębie:-)

krak nie stresuj się przecież to teraz miałaś mieć @ więc możliwe, że takie lekkie plamienie będziesz mieć. Przecież zdarzają się normalne @ nawet w ciąży... naprawdę nie przejmuj się. No chyb,a że nie przejdzie to idź do lekarza.
 
Katy bo mężuś wrócił już do domu nie mogłam zrobić zdjęć ;-)ale na pewno porobię i prześlę :)
nie wiem jakoś dziwnie mnie dziś jajniki bolą:eek:szok normalnie bo nigdy tego nie miałam hmmm zobaczymy co to teraz będzie może mi któraś z Was opisac dlaczego tak mam bo ja to zacofana w tych sprawach czy to sygnał nadchodzącej owulacji??
 
Jane fajnie troszke sie rozerwiecie .... a jak nie bedziesz miec miejsca do zmolestowania m to poprostu idz sie z nim kapac ....umyj mu plecki;-).......niech goscie nie beda przeszkoda :tak:


Krak to super!!!! Widzisz mala zmiana a jaki efekt:tak:...a zdrowe odzywianie sprzyja twojej fasolce ;-)
 
no wiec dzieczyny z roznych watkow ciezarowkowych mowia, ze najpewniej zagniezdzenie i poniewaz ani nie ma tego sluzu zabarwionego duzo, ani nie jest koloru rozowego/czerwonego, to powinnam sie uspokoic - pisze to, bo wiem, ze jest duzo "czytelniczek" tego watku, ktore sie nie ujawniaja (ja kiedys tez bylam tylko czytelniczka :) i moze przyda im sie taka informacja
 
Witajcie,

ja odebrałam wyniki i jestem załamana :( w 22 dniu cyklu estradiol 145,50 pg/ml, ale progesteron tylko 0,53 ng/ml. No i wiele wskazuje na to, że cykl zmarnowany i owulki nie było :( czuję, że nie uniknę tego badania drożności jajowodów, a tak bardzo się go boję :( no i w ogóle wszystko do kitu, ja chcę normalnie, bez bólu, badań, straconych miesięcy :(
 
reklama
katy my mamy tylko prysznic, ale też się da (już wypróbowałam :-p) wiem, że to mało spontaniczne ale już zaplanowaliśmy seksik jutro rano i w niedziele po południu jak pojada więc jakby owulka przyszła w weekend to jesteśmy przygotowani:tak:

ania skacze ci ta tempka, gdzie mierzysz?? A co do bólu jajników to może zapowiadać owulke jak najbardziej.

krak ale super wynik, trzymaj tak dalej, tzn. ze zdrowym odżywianiem bo z martwieniem się to może nie;-)

anisiaj kurcze szkoda, że cykl zmarnowany:sorry:
 
Do góry