reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

witam
madlen Jaś juz super :) mamunia wyleczyła synusia sama :)
Katy ojjjjjj bedzie cięzko go nie udusić ze szczęścia :) tak sie stęskniłam :) poza tym gatunek jeden ostatnio pyta sie czy mnie pozna i czy ma juz obmyślać jak poszerzać futryny w mieszkaniu :crazy: pieron jeden :-D
co do choróbska to musze coś chyba kupić w aptece bo na czosnek jakos nie mogę patrzeć teraz łeeeeeeeee..... :baffled:
Viola naprawdę piekne ubranka, no i po co wydawać majątek na nowe jak za grosze takie śliczne sie kupi, ja sama bede szaleć pewnie niebawem ale poczekam moze , najpierw poznam płec:) ale unisex mozna kupić juz :)
Suonko ja bym wybrała termin na lato bo w wiesz jak to jest w zimę, bedziesz musiała miec jakiś biały kożuszek czy coś zmarzniecie pewnie tylko a tak to wyskoczysz w sukieneczce np z bolerkiem i luz :)
Ja brałam slub w lipcu a zaczeliśmy załatwiać w listopadzie orkiestre sale itd, choc było cięzko bo my chcieliśmy KONIECZNIE brac ślub 19 dnia miesiąca oczywiscie w lato, a tam gdzie nam sie podobała sama nie było np `19 lipca czy 19 sierpnia wolnego, ale udało sie w koncu:) bo MY mamy straszny sentyment do liczby 19 i dlatego, towarzyszy nam od samego poznania sie nawet nr mieszkania i bloku mamy 19 :szok: hihi POWAŻNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Losiczka - kupuj test i rób bo z tego co widzę jest dzidzia :) no i trzymam kciuki za badanie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


yyyyyyyyy no i nie wiem co miałam napisać jeszcze
:baffled:

Karolina zdrówka !!!!!! mnie juz 2 razy bierze w ciązy choróbsko :baffled: byle do wiosny :)
 
reklama
losiczko trzymam kciuki za dobre wyniki i za 2 krechy bo zdecydowanie coś jest na rzeczy :tak::tak:

ktoś zafasolkował?? coś pominęłam?

stresowałam się tą śmieszną pracą... poszłam na spotkanie z gorączką... przemoczyłam nogi a pani szefowa się nie zjawiła!!! ja nie cierpię jak ktoś się spóźnia a co dopiero nie przychodzi na rozmowę o prace! kazała przyjść 2 godz później! to zadzwoniłam do niej po tych 2 godz i powiedziałam, że nigdzie nie przyjdę bo jestem chora, przemoczyłam nogi itd i że zadzwonię jak wyzdrowieje :-D czego nie zamierzam robić...

mąż zadowolony bo stwierdził że będzie robił bukolinkę małą :-)
 
Katy- ja wiem, że to nie koniec świata, więc sie tym nie przejmuję, a lekarz wie co robić ;) dlatego luz. bardziej mnie zastanawia cukier i toxo- bo to wolałabym mieć tymbardziej, że z kotami od zawsze jak tylko sięgam pamięcia miałam kontakt ;)

Ilonko- ja się dzisiaj muszę zaopatrzyć w czosnek chyba ;)

Losiczko- dawaj znać Sloneczko jak tylko wrócisz ;)
 
Dzień dobry kochane!! 1222.jpg

Karolinko
, Ilonko już się chwalę :-)Termin na czerwiec mamy wstępnie zarezerwowany, do końca tygodnia mamy dać znać na 100% i wtedy wpłacić zaliczkę ;-)Na tej sali soki, kawa, herbata i napoje typu cola, fanta, sprite są bez ograniczeń, więc ten wydatek nam odchodzi ;-)Jak narazie rozmawialiśmy z moją mamą, cieszy się i mówi, że nam pomoże ;-) Zobaczymy jeszcze co mama N powie, pewnie nam nie pomoże ale bez jej pomocy sobie poradzimy, bo ona pakuje pieniążki tylko w córeczkę. Czerwiec piękny miesiąc i ponoć ma być ładna pogoda, a ja zawsze marzyłam o ślubie, gdy jest ciepło, bo nie wyobrażam sobie ślubu w kożuszkach itp. Przed chwilą oglądałam zdj ze ślubu koleżanki i przed ołtarzem stała w czarnym płaszczu rozpiętym i nie za ciekawie to wyglądało ;-)
Malami co to za smutki? Uśmiech poproszę!! Zobacz załącznik 429956:-):-D:-):-D
losiczko trzymam mocno kciuki za dzisiejszą mammografię no i teścik bo tempka piękna ;-) Jak oglądam Twoje wcześniejsze wykresy to fl nigdy nie trwała tyle dni Zobacz załącznik 429954;-)
 
Ostatnia edycja:
Suonko- mi sie zawsze marzył ślub w sierpniu, mój mąż chciał w październiku i koniec końców stanęło na wrześniu. A wrzesien bywa kapryśny i troszkę się obawiałam o pogodę, ale od południa zaczęło się przejaśniać i mieliśmy cudowną, sloneczną pogode i nawet troszkę za ciepło.
My zamawialiśmy salę, orkietrę, fotografa półtora roku wcześniej. umowę na szycie sukienki podpisałam w sierpniu rok wcześniej. i później czekaliśmy ze spokojem od czasu do czasu wpadając na jakiś pomysł. Ze spokojem dacie radę.
A z kasą... no cóż- my mieliśmy sporo czasu na oszczędzanie, a i tak wszystko po kosztach załatwialiśmy jak mogliśmy najtaniej, żeby te koszty obniżyć ;) Zależy jakie duże chcecie to przyjęcie. Niestety jest to duża inwestycja i niemałe pieniązki na jedną noc tak naprawdę, ale wg mnie warto ;)))

Losiczko- jeszcze nie wróciłaś?
 
karola przyjęcie nie będzie duże max 80 osób. Spokojnie moi rodzice mogą wszystkie koszty pokryć ;-) A jak teściowej nie będzie głupio to jej problem ;-)Koszt sali od osoby to 160 zł, myślę że jest to rozsądna cena. Teraz trzeba będzie rozejrzeć się za fotografem, kamerzystą i orkiestrą...:-)
 
witam z samego rana :)

a wiec, zmierzylam rano temperature i nadal 36.95, okresu/plamienia brak, i wiem, ze to 1 dzien po spodziewanej @ ale..... nie wytrzymalam i zrobilam test (a nawet dwa, bo nie widzialam, czy zwidow nie mam), no i wydaje mi sie, ze chyba jest jednak ta 2 linia...tylko strasznie blada, ale jest :)

wysylam Wam moje drogie zdjecia, pierwsze jest ciemne, bo nie bylo jeszcze swiatla dziennego i moze niezbyt dobrze te linie widac, a drugie zdjecie jest z godz. 9 na parapecie robione (nie sugerujcie sie kolorem linii - jest fioletowa, bo test juz wysechl, ale byla druga kreseczka rozowa jak tylko zrobilam test i nie pojasniala ani nie sciemniala od czasu kiedy pierwszy raz odczytalam wynik)

co myslicie??
 

Załączniki

  • IMG_1382.jpg
    IMG_1382.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 42
  • IMG_1385.jpg
    IMG_1385.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 39
Suonko dziekuje raz jeszcze :) sama w to jeszcze nie wierze ;) czekam teraz do soboty bo wtedy bedzie dokladnie 2 tyg od przytulanka :) sciskam mocno kciuki, zeby kreseczka byla troche wyrazniejsza :)
 
reklama
Do góry