reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Dobranoc Madlen;-)
O widze ze nie tylko ja mezowi dzisiaj odpuszczam:-D.....Bobo niech sobie chlopak odpocznie skoro popoludniowke juz strzelil :-D
Jane szukam czegos bo kiedy dziewczyna pytala na forum czy uprawianie sportu po owulce ma jakis wplyw ...czy nie jest czasami przeszkoda ale tylko w tym czasie zagniezdzania
Ale jak na razie nic nie znalazlam :confused:
 
no ja też się zbieram dziewczynki bo juro niestety trzeba wstać do pracy:frown:

katy no pod tym względem to na pewno trzeba uważać a ja wiem i tak że po owulce to mi zapał do ćwiczeń spadnie właśnie z obawy, że coś się stanie a poza tym wtedy to tylko o jednym myślę i nie mam głowy do ćwiczeń:no: zobaczymy jak będzie tym razem??

ale nieźle nam na razie idzie:tak: żeby tak się w drugiej fazie było czym zająć...a nie tylko siedzieć i myśleć

po południu wpadnę
dobranoc
 
WITAJCIE KOCHANE

Ja doslownie na chwilke trzymajcie kciuki za mamografie choc w sumie to bardziej za wyniki bo @ nie przyszla tempka znowu w gore wiec moze mi sie udalo :-) :-):-) odezwe sie pozniej
 
Dzien dobry

chociaz dla mnie wcale nie taki dobry grrrrrrrrrrrrrrr,wstałam chyba lewą nogą taka zła jestem
lece was doczytac ;-)
 
Cześć Małami, co to za smutaskowanie? Przesyłam uśmieszki, i mały dowcip
Facet w sexshopie
- Proszę mi pokazać tę dmuchaną lalę
- Proszę bardzo
- A kiedy ja wyprodukowano?
- W styczniu 2010
- E, to Koziorożec. Nie pasujemy do siebie.

Fajnie Ci wykres idzie do góry, ja Cię gonię hihihi dziś mam drugie usg zobaczymy jak tam pęcherzyk łobuz... troszkę się stresuję i staram się nie myśleć...z naciskiem na staram...
 
Dzień dobry wszystkim!

No więc tak...
Suonko- nie pochwaliłaś się co z tą salą? zarezerwowana? u nas było tak, że my sami sobie kasę zbieraliśmy i nie chceliśmy pomocy od rodziców. Moi się oczywiście obrazili, bo oni maja odlożone i jedyna córka, pierwszy ślub itp. No i koniec konców przystali na propozycję, że moga nam dać to w prezencie. :) No i dali równowartość kosztów sali jakie poniosłam oraz wyprawili nam drugą imprezę w niedzielę z innym menu, innym lokalem, kucharkami itp. :) Teściowie chceli kupic wódkę, ale mąż powiedział, że jak chcą to niech dadzą kasiurkę. No i nam sie w ten sposób koszty wesela zwróciły w nadmiarze. Tyle, że my dużo sami robiliśmy i sami załatwialiśmy- kwiaty, soki, alkohol, owoce, haftowane serwetki z inicjałami naszymi, podziękowania dla gości itp. :) A przyjęcie mieliśmy planowo na 120 osób, plus 50 osób w niedzielę. :)

Losiczko- na moim zegarku dochodzi 9ta, więc trzymam kciukasy bardzo mocno. Tempka wygląda bardzo, ale to bardzo ladnie, więc wierzę, że jednak się spotkamy z brzucholami na herbatkę ;)

Bobo- opowiadaj i wstawiaj zdjęcia- ja uwielbiam takie relacje, a jak jeszcze podparte fotami- to już szczyt szaleństwa ;)

Ilonko- ja też chyba przeziębiona, nochal zawalony i gardło drapie, a apni w aptece mi powiedziała, że mam pić herbatkę z cytrynką i sok malinowy i ona mi nic innego nie sprzeda ;)

Katy- ja miałam dzisiaj badania od gina zlecone: morfologia, mocz, toxo, grupa krwi, cukier i coś jeszcze, ale nie rozczytałam ;) wyniki z uwagi na grupe i toxo na co się czeka dłużej- w poniedziałek. Z tego co pamiętam ja mam A -, a małż AB + więc będzie konflikt jak nic ;) Myślalam, że zapłace więcej, ale jedynie 150 zł, więc nie jest najgorzej ;)

Lori- Ty nam tu opowiadaj jak mąż zareagował.

no i wiecej nie pamiętam.... przepraszam.... :(
 
reklama
Dziendoberek ja na chwilke bo juz powinnam byc w drodze do pracy :-D
A tu takie wazne sprawy dzisiaj sie dzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::happy2:
LOsizcko :-)kochana z calej sily i serca trzymam kciuki za ciebie i za wyniki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tych kreseczek rowniez ci zycze
:tak:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie testujesz?????????????? W sumie to cie rozumiem masz teraz inne sprawy na glowie ale nie trzymaj nas tyle w niepewnosci !!!!!!!!!!
Karolcia na pewno wszystkie beda w normie a konflikt to nie koniec swiata.....dobrze ze wiesz o nim, no to za wyniki tez &&&&&&&&&&&&;-)
Malami a coz to sie z twoim humorkiem dzieje??????????:baffled:
Domiska nie zly kawal:-D


Wpadne pozniej ...........jak mnie ciekawosc nie zje co tu pisalayscie :-)
 
Do góry