reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Slyszalam dzisiaj:szok::szok::szok: w wiadomosciach...Boze co ta matka musi teraz przezywac, ja chyba bym zatlukla takiego jak by mi dziecko zabral!!!!!
 
reklama
Viola cudne ciuszki!! :-):-):-)
Madlen też słyszałam dzisiaj o tym w tv. Masakra co ta matka musi przeżywać!! Ciekawe co się stało z tą dziewczynką :-(
Lorelain jak mężuś zareagował na tą radosną nowinę?
Katy jak po ćwiczonkach? Ja dzisiaj też byłam pobiegać po parku :-) Teraz będzie się lepiej spało :-)
Jane widzę, że Ty też się ruszasz- dobrze będziemy się razem motywować!! :-)

My poważnie zastanawiamy się nad terminem ślubu w czerwcu bo terminy na przyszły rok są na styczeń, luty i listopad. Rozmawiałam wstępnie z mamą i mówi, że nie widzi problemu ;-) Do końca tygodnia mamy dać znać 28.gif
 
katy ja nawet nie jestem w stanie wyobrazic sobie,co teraz ta matka przezywa :-( mi by serce peklo z rozpaczy...:-(mam tylko nadzieje,ze ta mala kruszynka znajdzie sie i wroci do rodzicow :tak:
co za czasy nastaly..az brak slow na to wszystko,co dzieje sie naokolo..:no:
suonko to ty tez bedziesz za niedlugo zonka ?? super,ciesze sie :-)
 
hej wróciłam,
super było:-)

viola śliczne ciuszki, tery bym już chciała po sklepach buszować:tak:póki co sobie oglądam.

słyszałam o Madzi, cały dzień o tym myślę, straszne to jest, ona jest taka malutka...

suonko dopiero przeczytałam co napisałaś, pewnie że się decydujcie jak tylko możecie na czerwiec bo potem będziesz żałować, że jeszcze tyle musicie czekać
 
Ostatnia edycja:
Hmmm czlowiek juz nawet nie jest bezpieczny u siebie w miasteczku czy na wsi....modle sie zeby dzieciatko dotarlo do domu cale i zdrowe:-(

Suonko aj tam bedziesz spac po takim przyroscie hormonu :-Dszczescia???? Molestuj swojego.....przyszlego meza....a data super przynajmniej sniegu miec nie bedziesz
Jane wypompowana czy jeszcze masz troche sily :-)

Ja sobie odpoczywam i szukam info na temat tego jak wplywa uprawianie sportu na zagniezdzenie :-)
 
katy ty świrze:-) podejrzewam, że sport w takich ilościach i formie jaką my uprawiamy to raczej nie szkodzi... a wręcz o niebo lepiej się czuję jak się wymęczę więc na mnie to na pewno dobrze działa:))

ja nie jestem wypompowana ale nie wiem jak mój m ?? bo wiesz ja się trochę więcej od niego ruszam, a "palacz" jak raz w tygodniu na siatkę pójdzie to formy raczej nie nabierze;-)więc seksiki dziś odpuścimy...

jak coś ciekawego wyczytasz o tym sporcie to daj znać
 
reklama
Do góry