reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Losiczko- dobrze, że jesteś :) wierzę, że wyniki będą dobre, ale przekonamy sie w poniedziałek. w sobotę idziesz do zębologa na rwanie? a za tempkę trzymam kciuki by była wysoko. No i jeszcze żeby wszystko Ci sie poukładało jak chcesz i jak najlepiej.
Widzę też że szczęśliwa i radosna jesteś ;) cieszę się, bo naprawdę zasługujesz na te II ;)
 
reklama
Krak a nie mówiłam hehe :) super :) GRATULUJĘ !!!!! KRECHY SĄ WIEC JEST CIĄŻA, !!!!!!!!!!!!
losiczka wyniki bedą bardzo dobre no i bedzie dzidzia , tak własnie bedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem tego pewna kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Karolciu dzieki kochana .Najwazniejsze sa wyniki ale nadzieja ze jednak moze udalo mi sie w tym 7 szczesliwym cyklu dodaje mi skrzydel ale spokojnie jak @ nie bedzie 3 dzien to dopiero bedzie radocha .Zapomnialam jeszcze dodac ze od tygodnia spie na stojaco :-) Tak w sobote jade na 12 ale czy mi wyrwie zobaczymy ???

A CZEMU MI TEST NIE WYSZEDL W 13 D FL ????:-(
 
Ostatnia edycja:
Ilonka Ty to jakas wrozka jestes :) ale dobra wrozka, bo mnie jakims magicznym pylem chyba w swoim komentarzu posypalas i bach jest :)

Losiczka nie przejmuj sie! Masz tyle na glowie, trzymam mocno kciuki, bo naprawde wyglada mi to u Ciebie na fasolinke :)

Dziekuje wszystkim za dobre zyczenia :)

I tym, ktore radzily mi wczesniej jak fadolke robic ;) i musze potwierdzic, ze "od tylu" dziala ;p
Aha, no i 3 dniowy post przed owulacja i lezenie z tylkiem do gory przez 15 min po tym waznym wydarzeniu ;)

Teraz tylko do soboty do nastepnego tesciku, oby potwierdzil dzisiejsze

Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Losiczko- a może zagnieźdżenie bylo później i jeszcze nie bylo wystarczająco dużo hcg? a na pewno dobrze patrzyłaś i nie było nawet cienia cienia?
no i mi się w koncu wydaje, że te testy allegrowe ultraczułe nie daja tak spektakularnego efektu jak te apteczne. przynajmniej tak było w moim przypadku ;)
no i jeśli owulka Ci sie przesunęła na dzien poźniej to byl dopiero 12 dzień fl, a nie 13 ;)
Kochana wiem, że najważniejsze terazsą wyniki i zdrowie, ale jeśli do jutra @ się nie pojawi to może byś zatestowała, co?

Krak- dla mnie najlepsza okazała się pozycja najprzyjemniejsza ;) od tyłu nie czerpię przyjemności i raczej jej unikam ;) a sobotni test jest tylko formalnością i zapewne potwierdzi dzisiejszą kreseczkę tyle, że będzie dużo ciemniejsza ;)
 
Karolciu moze masz racje i tez mysle ze owu jednak byla na 13dc co zmienia fakt ze dzisiaj mam 14 dl a nie 15 ale takiej tempki to ja nigdy nie mialam wiec mam malutka nadzieje no i te spanie:baffled:
 
losiczka trzymam kciuki za poniedziałkowe wyniki no i za jutrzejszą tempkę coby nie spadła. Może te szczęśliwe strony mają jakąś moc a Ty zgarnęłaś przecież dwie :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
czesc dziewczyny

Losiczka trzyam &&& za wyniki i za II krechy
Krak gratuluje
Viola ciuszki sliczne

ja tez wczoraj cos kupilam heh bylam z rodzicami w tesco i nie moglam se powstrzymac ;p
 
a jeśli mowa o zakupach to zapomniałam Wam wczoraj powiedzieć...
mój mąż po tej "rodzinnej" kolacji kiedy położyliśmy się spać i ja już prawie zasypiałam zerwał się i wręcza mi coś co początkowo trzymałam tak delikatnie i tak nieśmiało, że nie wiedziałam co to i po co. W końcu usłyszałam wyszeptane do uszka- to zamiast kwiatków, teraz już mogę.
Bo jak mu o ciąży powiedziałam, to się kwiatków ani niczego nie doczekalam, ale nawet o tym nie pomyślalam, za to moja mama owszem i zapytała o to czy ja z okazje tej i miesięcznicy (powiedziałam mężowi w miesięcznicę) dostałam kwiatka? Ten się oczywiście wytłumaczył, że jakby mi kwiaty przyniósł to by się wszyscy zorientowali itp. Ściemniacz. No i w ten wtorek wręcza mi coś. Nie dość, że prawie spalam to jeszcze ciemno i tylko blask ognia w kominku za drzwiami dawał mi jakiś połmrok. W koncu rozpoznałam kształt prezentu. Wiecie co mi kupił???? Butelkę niekapkę!!!!
 
reklama
Do góry