reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
no to te wtorki bedą jak nic szczęśliwe, to ja chyba jednak zatestuje w ten wtorek hihi :) mąż ma w piątek urodziny wiec nie bedzie miec prezentu- tzn takiego jakby chciał ;-)
aga kurteczka poszła za 26zł ale 14zł przesyłka i to jeszcze ekonomiczna(zdzierstwo jak cholera tyle kasy za taką malutką kurteczkę ,12 zł góra za priorytet i koperte by wyszło , wiec za 40zł to juz nawet mozna nowa kupić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bietka-no chodzi mi czy chcesz jeszcze darabiac fasolke tzn oczka, rączki itd hihi
 
No pięknie, pięknie, nie było mnie chwilkę a tu druga fasoleczka:-) Gratulacje wielkie:-D:-D:-D Super, już nie długo wszystkie zaciążycie i same ciężarówy wjadą na to forum:laugh2: Jeśli chodzi o testowanie to dla mnie piątek był szczęśliwy:tak:
 
ojej druga fasolinka, cudownie!!!! gratulacje z całego serduszka siula dla Was :) teraz musisz dbać o siebie i o dzieciątko...:)

ale szczęśliwy dzień :D

agnes życzę żeby @ nie przyszła i żeby następna fasolka byłą wśród nas :D &&&&&&&&&
 
Ale super wiadomości dziewczyny jak wy potraficie człowieka podbudowac:-)
serdecznie gratuluje zafasolkowanym i trzymajcie teraz za nas kciuki i przesylajcie fluidki:-) mam nadzieje, że bedziemy musiały niedlugo zmienic nazwę naszego forum:-D
 
reklama
Do góry