reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
siula gratuluję Są II krechy jest fasolka więc teraz dbaj o siebie.

Ja się kiepsko czuję. Spaaaaaaaaaać mi się chce a do 19 muszę siedzieć w pracy. I do tego brzuch mnie zaczął boleć jak na @ a to dopiero 3-4 dni po owulce więc dlaczego?
 
agnes może to ból okołowulacyjny - podczas owu pęka pęcherzyk i wylewa się płyn-krew, co podrażnia jamę brzuszną -może u Ciebie jeszcze coś podrażnia.... albo to ból przesuwającej się fasoliny !!!!!
 
dziewczyny poradźcie mi :)
w sobotę i niedzielę wyszedł mi pozytywny test owu - co oznacza, iż niedziela/ poniedziałek była OWU
dziś pojawił się śluz biały, nieprzeźroczysty... ale rozciągliwy ... czy powinnam jeszcze dzisiaj męczyć M. i na wszelki wypadek .... czy już dać sobie spokój, bo OWU minęła ???????????????????
on wyjeżdża i pyta czy musi czekać jak wrócę z pracy - hahahahahaha :-):-D
 
no proszę i następna fasolka siula GRATULUJĘ,skoro są II krechy jest OK, test w sumie bardzo rzadko sie myli tak wiec możesz sie cieszyć :D !!!!!!!!!!!!! to może ja sie wstrzymam z tym testowaniem czyli do dnia @ ( wtorek) :-D hihi skoro on taki szczęśliwy :-)
agnes ja tak własnie mam od owulki, ze mnie boli jak na @, powiem szczerze ze nie wiem jaka jest tego przyczyna, jesli to na fasoleczkę to może tak boleć, zresztą Ja w kazdej ciązy odczuwałam takie bóle okresowe przed terminem @ , ciągle sądziłam ze to małpiszon w drodze !!;-):tak::-D

bietka ja mam czasem taki śluz biały lekko rozciągliwy ale to nie dni płodne już, a czy masz męza męczyć???? a męcz, niech sex nie ogranicza sie jedynie do spłodzenia dzieciątka :D cieszcie sie sobą jesli macie na to ochotę !!!
 
Ostatnia edycja:
dziękuję - bardzo jak zawsze mogę na WAS liczyć !!!! :*
dzięki Viola
ilonka tylko on chce zdążyć na pociąg - już zadzwoniłam , żeby jechał - co się będzie po nocy włóczył, jak owulka sobie poszła !!!! :) :-):-D
 
hahahahahahahhahahahahaha :-D co mam dorobić jak jajeczko me już umarło po owu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-)
pojechał M...... w siną dal !!!! :)
ilonka kiedy testujesz???? po urodzinach męża ???
 
reklama
siula gratki ogromne kurcze dziewczynki szalejecie;-)
bietka pamietaj nic na siłe bo powstaje tzwblokada w główce trzeba sie przytulac z przyjemnosci a nie ze chłopina ma czekac bo jeszcze moze sie uda...jak miało sie udac to sie udało!!!
ilona a drogo poszła kurteczka??? ja ci powiem szczeze ze ogladam te zestawy ubranek jak ludzie kupuja i bardziej sie nie raz opłaca taki zestaw kupic np za100 i jeest w nim kilkanascie rzeczy niz sama np kurteczke za 30 czy wiecej..
 
Do góry