reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Viola no popatrz chyba musze pomysleć o ginekologi
suwaczek - wypasiony :D :tak::tak::tak:

justyna- piękne boćki- rezerwuje juz jednego :D :-D
 
reklama
Dziekuje Wam Kochane za tak mile przyjecie

Wiec mam 30 lat i jestem po 3 ciazach.
Przy pierwszej nastapil przedwczesny porod w 21 tc do dzisiaj nie wiadomo co bylo powodem
to bylo juz dosyc dawno temu . Dlugo z mezem nie moglismy sie zdecydowac na kolejne podejscie.
Kiedy juz podjelismy decyzje udalo mi sie zajsc w ciaze po 1,5 roku i okazalo sie w 8tc ze to ciaza poza maciczna. W sylwestra 2009 bylam w ciazy a 1 stycznia juz bylam po zabiegu laparoskopowym zostawiona z jednym jajnikiemN
ie bylo to latwe ale sie nie poddalam
Po 6 miesiacach zdecydowalismy ze nie ma na co czekac zwlaszcza ze nasze szanse sporo zmalaly i znow sie udalo radosc ktorej nie da sie opisac do momentu kiedy okazalo sie ze w 6tc poronilam
Nie wiem dlaczego mimo tych wszystkich przeszkod jakos w srodku serduszka czuje ze kiedys sie doczekam
:biggrin2:
Nie mysle o tym co bylo tylko zyje tym co mnie jeszcze czeka
No w koncu mi sie musi udac
:tak:
 
Katy-zapalam świateła dla aniołków
[*]
[*]
[*] przykro mi strasznie, !!!!!!! Ja straciłam 2 ciązę, teraz walczę dalej, nie mam gwarancji ze teraz bedzie dobrze ale nie poddam sie tak łatwo !!!!!!!!!
Bardzo silna i dzielna z Ciebie kobieta !!!!!!!!!!!!!!!! I masz cudowne podejście, !!!!!!!!!!!!!!!!
w badaniach coś wyszło ?????? czy wszystko jest ok ??????????
 
Katy podziwiam Cię i zazdroszczę podejścia:))) ja też wierzę, że wszystkim nam się uda musimy byc tylko cierpliwe a nadejdzie i nasza pora:-) i wiecie co dziewczyny mamy czas na nacieszenie się sobą, naszymi cudownymi mężczyznami i nikt nam nie przeszkadza, możemy się kochac ile tylko mamy siły i ochoty i najważniejsze nie z myslą, że robimy dziecko tylko tak dla siebie, tak jak na poczatku naszego zwiazku na spontanie. Nie uważacie, że to piękne?:-)
też chciałabym już miec swojego szkrabka, ktory powie do mnie mama:) ale narazie też jest fajnie i nie ma czym się smutac:-)
 
wow - KatyB - jestem pod wrażeniem...
trzymamy tu mocno kciuki :))))
ja też przeszłam ciążę pozamacicz. i laparoskopię - tyle tylko, że zostawili mi jajowód i jajnik - obecnie boję się powtórki, tzn, że znów zablokuje się fasolina :(:(:(
ale nie tracę wiary.
 
coś dla WAS na dobranoc :*
głowa mi pęka... aspirynka i łóżeczko :) do jutra :*


Kobieta ma tyle siły,
że zadziwia mężczyzn...
Dźwiga ciężary losu,
rozwiązuje problemy,
jest pełna miłości,
radości i mądrości.
Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć,
śpiewa, gdy chce się jej płakać,
płacze, gdy się cieszy
i śmieje się, gdy się boi.
Jej miłość jest potężna.
Jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta
 
Cześć dziewczynki:)
Justyna i Siula serdecznie gratuluję i trzymam kciuki żeby fasolki rozwijały się zdrowo:-)
Ja mam dziś 32 dc, nie wytrzymałam i po południu zrobiłam test- wyszedł negatywny. Od zeszłego czwartku pobolewa mnie okresowo brzuch ale nadal nie ma@. Ja mam długie cykle 34-40 dniowe więc nie wiem czy dobrze zrobiłam z tym testem. Nie chcę się nakręcać, że jest jeszcze nadzieja, bo ostatnie przytulanki w dniach płodnych były w 18 dc, więc jakby doszło do zapłodnienia to jajeczko byłoby już zagnieżdżone i test by wyszedł. Niechże ta @ już przychodzi żebym mogła nowy cykl zacząć! Dosyć mam już tego czekania:-(
 
czesc dziewczynki
siula justynka gratuluje
katy przytulam mocno:*

u mnie nie ciekawie cholernie sie bole bo mam 3 kamienie w pecherzyku zolciowym :no:. Rozmawialam z ginem mam isc na konsultacje do chirurga i zdecyduje co z tym robic ale na 98% czeka mnie zabieg:zawstydzona/y:. Jestem zalamana czemu mam zawsze pod gorke :wściekła/y:
 
bietka- przykro mi, ty tez swoje przeszlas !!!!!!!!!!!!! ale teraz bedzie juz tylko lepiej !!!!!!!!!:tak::tak:
karolek- spokojnie , moze za wczesnie zrobilas test !!!!!!!!!! trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&
zagubiona- ożesz.....nieciekawie sie porobiło u Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-:)-:)-(mam nadzieje ze zakonczy sie wszystko dobrze !!!!!!!!!!!!!!!

Ja jestem w trakcje robienia tipsów , a brzuch mnie napierdziela strasznie jak na @ :-:)-(
 
reklama
hej kochane,dzieci juz spia to zagladam do was ;-)
Bietka swoje juz wycierpialas,to teraz juz musi byc tylko dobrze ;-)
Karolek a ile spoznia sie @ ..,poczekaj jeszcze troche i wtedy powtorz test &&&& za fasolke ;-)
Katy witaj :-)..trzymam &&&,aby tym razem bylo wszystko dobrze ;-)
Zagubiona ooja pokole :szok:,a czy taki zabieg jest grozny dla plodu ?...&&& aby wsio bylo OK ;-)
Ilonka zdolna jestes,jak potrafisz sama zrobic sobie tipsy..,ja mam problemy z pomalowanie paznokci od prawej reki,a co dopiero tipsy ..:-D..a robisz tylko sobie czy innym tez?
 
Do góry