reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
zZagubiona - witaj, witaj!

oj się dłużą, dobrze, że ja w tym miesiącu miałam o czym myśleć - urodziny mężowatego, a za 1,5 tyg. przylatują gościunie - znaczy sie mój tato i moja babcia, więc juz głowę mam cały czas zaprzatniętą tym, co jeszcze musze kupić lub zrobić przed ich przylotem
 
WITAJCIE KOCHANE ZNALAZLAM PRZYCZYNE WCZORAJSZEGO MOJEGO DOLA POPROSTU BIERZE MNIE JAKIES CHOROBSKO:-(ZAGUBIONA WITAM SERDECZNIE ZA PARE DNI TESTOWANKO TEMP NIEZNACZNIE SPADLA DZISIAJ:-(OJ MAM NADZIEJE ZE TO NIE NA @ WSLU****E SIE W SWOJ ORGANIZM ALE DUPA CZUJE GRYPE NIE CIAZE:-( ALE CHUMOREK MAM DZISIAJ WYSMIENITY:-)DZISIAJ NIE BYLO KAWKI TYLKO HERBATA Z MIODKIEM I CYTRYNKA:-pMILEGO DNIA KOCHANE
 
losiczka- kuruj mi sie szybko, a za pare dni mamy tu widziec test - pozytywny oczywiscie :)

Ja jeszcze leżę ( wstyd- wiem) ale zaraz wstaje i trzeba do sklepu iść, i wymyśleć cos naobiad, ale pomysłów totalnie brak, mam chęć na leniwe z okrasą luz bułką tartą ale i na mięso też mam chęć :szok: hehe
dziś juz lepiej sie czuję, nie mdli mnie wiec przeszło juz.......uuuuufffff :))))))))))

Miłego dnia :)

Dziś mija 6 miesięcy odkąd nasze maleństwo odeszło :((((((((((( żle mi z tym- ojj bardzo :((((((((((
 
Losiczka zdrowiej szybciutko a dużo tempka ci spadła? bo ja ostatnio przedwczoraj też pisałam że mi spadła a dziś nieco się podniosła co prawda tylko o 0,1 ale zawsze to jakaś nadzieja przez ostatnie dni wyglądało to tak 37,00 36,90 36,80 36,80 36,90-dziś.
Trzymam kciuki:)
Ilonka kochana tulę mocno trzymaj się i nie martw się teraz musi być już wszystko dobrze:) buziaczki
Katrina a menu już wymyśliłaś?
Uciekam do pracy dziewuszki miłego dnia:)
 
losiczka72 - ja miałam dokładnie to samo, 13.09 miałam mieć @ - a tu zaatakował mnie katar ból głowy, mięśni - ogólnie przeziębieniowo-grypowe dolegliwości :-/ więc mam nadzieję że tak jak w moim przypadku nie zwiastowało to choroby i @ ale II kreski na teście ;-)
 
VIOLU U MNIE OD 7 DNI POZA JEDNYM DNIEM W KTORYM BYLO 37ST JEST CALY CZAS 36,9 DZISIAJ SPADLO NA 36,85 A JA PANIKUJE:baffled: MARTINI AGATKO NO WLASNIE TAK SIE CZUJE DO TEGO COS ZOLADEK MI SZWANKUJE CO ZJEM TO STOI KORKIEM:baffled: ALE NIE PRZYPISUJE TEGO OBJAWA CIAZOWYM TYLKO JAKIEMUS WIRUSOWI:-(ALE BYM SIE NAPRAWDE ZDZIWILA JAKBY TEN MOJ WIRUSEK MIAL CZTERY RACZKI I NOZKI :-)
 
reklama
losiczka a może bliźniaki co ?????? heheh ;0
Ja bym bardzo chciała bliźniaki mój mąż chyba jeszcze bardziej, !!!!!!!!!!!!!
kochana nie spadła tempka bardzo wiec mam nadzieje ze jednak sie coś wykluło z tego jaja:))))))))))))do poniedziałku zleci :)))))))
 
Do góry