reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Cześć dziewczyny,

bobofrutek - od zapłodnienia do zagnieżdżenia jaja w macicy mija nie mniej niż 5-9 dni, więc chyba raczej troszkę za wcześnie, poczytaj sobie:
www.ebrzuszek.pl/ciaza/index.php?Itemid=116&id=442&option=com_content&task=view

losiczka - co to za doły?????? czas na górki, nie doły!! ;-)

ilona - zostało coś ciasta..??? chętnie bym takie z jabłuszkiem zjadła.... wiecie tu są takie beznadziejne owoce, ładnie wyglądają, ale smaku zero
zjadłabym takich pysznych śliwek węgierek, albo takich jabłuszek z ogródka.... ach marzenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
bobofrutek- tak jak pisze katrina- nawet jak jajo zostanie dorwane przez któregoś z żołnierzyków to zanim sie zagnieżdzi może minąć jeszcze troszkę !!!!!!! wiec na tej wizycie nic Ci lekarz nie powie niestety, czasami przeciez dziewczyny idą zaraz po zrobieniu testu np w dzien spodziewanej @ i wtedy jeszcze nic nie widać, wiec teraz tym bardziej, czekaj spokojnie kochana, staraj sie tak dużo o tym nie myslec bo bedzie ciężko zajść :p ja sie za bardzo nakręcałam i nic nie wyszło wiec teraz dałam na luza bo i tak nici z fasolki w tym cyklu !!!!!!!!!

Katrina- mnie tez by sie teskniło jakby były takie owoce jak u Ciebie !!!!!!! co do placuszka, przepraszam żle sie wyraziłam chodziło mi o placuszki z jabłkami , ale szarlotki tez bym zjadła........ hmmmmm....... może tarte na weekend zrobię :D

Ja sie nadal żle czuję ;(((((( nic prawie od tamtego czasu nie zjadłam a i tak mdli jak cholera :((((((((((((

zZagubiona- heeeeeej:) pewnie ze mozesz :) zapraszamy :) w kupie raźniej :)
 
mam nadzieje ze sie nie pogniewacie ze skopiowalam opis siebie i tu wkleilam ale kilka min pisala na mamusiach 2012 :D
mam 21 lat i w lipcu wyszlam za maz w tamtym roku bylam w ciazy ale niestety moje malenstwo zmarlo w 26 tc, postanowilismy sprobowac jeszcze raz. termin @ mam 21.09. mam nadzieje ze nie przyjdzie
biggrin.gif
. od kilku dni mam zawroty glowy i czesto do toalety biegam, od w czoraj bolesne piersi i brzuch kuje( normalnie przed okresem nie mam zadnych objawow) dzisiaj zauwazylam ze mam rozowawy sluz ale tylko 2 razy rano od tamtej pory jest taki jak plodny tylko mlecznego koloru.
 
Witam laseczki
Witam zagubiona może u nas się odnajdziesz? Powodzenia:)
Cukierenka witaj mam nadzieję że nam tu trochę posłodzisz:)&&&&&&&&&& za staranka:)

Losiczka co to za doły? No chyba że ciążowe to jestes usprawiedliwiona &&&&&&&&&

Powiedzcie mi czy jak piesi bolą tak jak na @ to na ciążę też może to być taki sam ból?
 
zZagubiona- zapalam światełko dla Twojego aniołka
[*] sama straciłam 2 ciązę ( oburacie i puste jajo) ale nie wyobrazam sobie Twojej tragedii :((((( To straszne ;((((((((((

Co do różowego śluzu to..... mogło to być zagnieżdzenie !!!!!!!!!!!!! bardzo mocno trzymam kciuki aby to było własnie TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a do 21 to juz niedługo wiec czekamy na pozytywny teścior :))))))))))))))))))))))))

Viola- różnie sie reaguje na ciązę, ale ja pamietam ze wpierwszej ciązy nie mogłam dotkąć cyców, ałaaaaa az mnie bolą jak o tym pomyślę, i pamietam ze w czasie @ tez mnie bolały,po porodzie zabolały mnie tylko w tej obumarłej ciąży
 
Ostatnia edycja:
ilona24 ja rowniez dla twojego aniolka zapalam swiatelko
[*]
tez mam taka cicha nadzieje ze to zagniezdzenie ale nie chce zbytnio sie napalac zostalo 6 dni wiec mam nadzieje ze wytrwam :D
 
reklama
zZagubiona- wytrwasz, spokojnie :) ale własnie te ostatnie dni są najgorszę ,bo sie wleką jak cholera- wiem cos o tym !!!!!!!!! Ja mam jeszcze 10 łeeeeeee!!!!!!!!
 
Do góry