reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Witam :* :-):-)
zaraz napiszę tylko małego do spania zagonię :)hihi

NO jestem, ale mały i tak pieron nie chce spać... ehhh :(
Witamy nową staraczkową kobitkę cukierenka HEJ !!!!!!!!!!!!
kochana rozgość sie i napisz coś o sobie więcej :)))))

A co u mnie ?????łeeee muli mnie , głowa boli, a to dlatego ze jestem pazerna i juz .....
zjadłam ciepłego placka z jabłkami i poprawiłam zaraz bułką z papryką wiec bede dziś bardzo chora....... juz sie źle czuje .,..... kurcze niech mnie złapie wszystko ale nie rzyganko....... nienawidzę !!!!!!! wryyyyy...........
Martini- hahah mąż nieżle skwitował
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki :)
Widze ze mamy dwie mamusie juz wsrod nas:) Mam nadzieje ze szybko nas "zaraza" brzuszkiem:) Kochane ja nadal staranka mam tzn. celuje na slepo bo sama nie wiem kiedy mam te plodne sluz niby jest ale jak siusiu zrobie pozniej sucho mam i tak pojawia sie i znika hehe, Powedzcie jaki on byc powinien w owulacje? Bo ja juz sama zglupialam. My mamy staranka co drugi dzien zeby plemniczki byly jurne hehe no i obowiazakowo po tylek do gory :) Dziewczyny @ mialam 3.09 poprzednia 3.08 wiec teraz jakos mam plodne tak?
Buziaki Kochane
 
losiczka ja chce dziewczynke ! chce miec Jule:) jednak u mnie nie wiadomo jak z tymi plodnymi bo ja bralam tabletki przestalam 1.08 pozniej okres byl 3.08 pozniej 3.09 ale przed braniem tabletek a bralam je 3 cykle mialam @ co 35 dni. kude chce zeby sie udalo i zeby julisia byla. losiczka kiedy testujesz? trzymam kciuki :)
 
bobofrutek- płodny śluz to taki który przypomina białko jaja kurzego, niby sie mówi ze trwa on 5dni i ostatni dzien takiego śluzu to OWULKA, ale wiadomo ze tak nie zawsze jest :) jak co 2 dni działacie to bedzie OK, nie martw sie:))))))
losiczka jeszcze 3dni i testowanko, nie martw sie, trzeba wierzyć i miec nadzieje :) ja dopiero testuje za minimum 10 dni, ehhh niby na 26 wrzesnia ale ja nie wytrzymam i zatestuje napewno wczesniej ( o ile tempka nie spadnie )
 
reklama
ilona dzieki za objasnienie:) Mam nadzieje ze uda mi trafic w owulke i splodzic dzidzie:) Dziewczyny a po jakim czasie od ewentualnego zaplodnienia macica robi sie rozpulchniona i sinieje ( podobno tak sie dzieje). W poniedzialek mam wizyte u gina i jakbym splodzila teraz to widzialby rozpulchniona macice czy jeszcze za wczesnie bo ciaze to wiem ze zobaczy dopiero pozniej ale czy macice bedzie widac?
buzka
 
Do góry