reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

witajcie piąteczkowo,
koniec tygodnia, trochę sie narobiłam, ale teraz dwa dni wolnego od pracy, to teraz za robotę w domu trzeb asie brać
Moje dziecko dziś w przedszkolu robiło ciasto, jak po nią poszłam to Pani dała w serwetce jeszcze gorące...

Viola - tak już wymyśliłam, a właściwie to mi narzucono, a skoro chce, to OK, mam nadzieję, że mnie północ przy garach nie zastanie.
 
reklama
witam was wszystkich jestem nowa. ale postanowilam napisac bo czasem przyjemnie z kims porozmawiac.

zaczynamy starac sie o 3bobaska
Gabriel ma 5 lat a Horatio 2l
mialm przez 1.5 roki wkladke mirene i na poczatku miesiaca postanowilam wyjac.

i troche moj organizm dziwie sie zachowuje plamienia mam poranne co 2 dzien w testech owulacyjnych wyszlo ze mialam mialam owulacje 1.5 tyg temu 3dni temu zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywnie ale wczoraj rano wstaje i krew leci przerazilam sie zrobilam jeszcze jeden test ale juz wyszedl negatywnie:-( nie wim co o tym mysles. Przez te poranne 1dnowe krwawienia nie wim cim o moim cyklu moge tylko pomagac sobie testami owulacyjnym.
 
Agnieszka- biały gęsty sluz ja mam przeważnie po owulke az do @ wiec na razie ON Ci nic nie powie ;P ale wazne ze tempka idzie w górę, i oby NAM nie spadła, bo moja tez wgórę sie pnie na razie :)

Justyna( mogę skrócić twój nick??)- ja nigdy nie miałam takiej wkladki wiec nie wiem dlaczego tak sie dzieje, moze inne dziewczyny bedą bardziej w tej dziedzinie doświadczone :) Zyczę powodzenia ale przy takich krwawianiach to cos nie halo jest, mysle ze organizm musi najpierw powrócić do "formy"

katrina- to co mamuśka dumna z córy co ?????????ale fajnie :)))))))
 
a propos bliźniaków, ja mam siostrę bliźniaczkę więc ja raczej bym chciała mieć dwójkę maluszków ale chyba nie mam szans :-) u mojego męża w rodzinie też są bliźniaki - jego rodzona siostra ma dwie dziewuszki :-) śmieszne rozrabiaki już po 5 lat mają.

Wydaje mi się że nie taki diabeł straszny, prawda jest taka, że im więcej mamy obowiązków tym lepiej sobie z mini radzimy - ja przynajmniej tak mam

pzdr
 
Martini to TY masz wielką szansę na bliźniaki jakby nie było.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U mnie w rodzinie tylko jedne bliźniaki wiec u mnie taka szanse jak wygrana w totka :-D
 
____________________
confused.gif
Staraczki
confused.gif
_______________________
....................Nick..................Wiek.... .........OM..........cykl starań....
..............zZagubiona................21........ ..21.09.2011.........1...........
.................ilona24...................24..........26.09.2011.........2...........


__________________
cool2.gif
Ciężaróweczki
cool2.gif
_____________________
.............Nick.................Wiek............ OM............tc.........Tp...........


dziewczynki podajcie dane do tabelki :D
 
Witam po ciężkim dniu pracy i dobrze że jutro wolne:)
Losiczka to ja życzę czterech rączek , czterech nóżek i dwóch cipeczek :-D
A co się dzieje z naszą mamusią dawno nie pisała zafasolkowała i cisza:)
Co tam u was słychać widzę że jakieś tabelki wymyśliłyście...

Rozmawiałam dziś z bratową ona urodziła synka 2,5 roku temu i pytałam ją kiedy i jakie miała pierwsze objawy a ona mi powiedziała że jedyny objaw to brak @ i na śniadanie jadła pączki a potem to na porodówce zajarzyła że jest w ciąży jak zaczęło boleć . Fajna taka ciąża:)
 
reklama
ilona24 tez mysle ze organizm musi wrocic do formy,i dlatego takie cyrki z moim cyklem jak nie bedzie lepiej to jednak pojde do lekarza mieszkam w uk wiec mysle ze mi zaduzo nie pomoga, ale sprubowac moge

pozdrowienia dla was
 
Do góry