reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
mi tez dlugo blizniaki sie marzyly, ale 2 mies temu moja kuzynka urodzila no sliczne malenstwa kochane i wg, ale tylko na 5 min wystarczy ze jedno plakac zacznie to zaraz drugie placze, praca podwójna. A jak pomyslalam ze wiekszosc czasu byla bym sama z nimi to nie wiedziala bym gdzie rece wlozyc i chyba razem bysmy plakali ;p
 
Zagubiona- ja sie nie boje takiego wyzwania, obowiązki podwójne i jeszcze Jaś jest ale ja bym strasznie chciała :)ale tak jest ze jak sie chce to sie nie ma wiec marzenia tylko zostają :) :-):-)
 
ilona24 mnie troche przerazaja obowiazki brzy blizniakach ale to moze dlatego ze nie mam dziecka, wiele razy slyszalam ze drugie dziecko czy nawet dzieci jest latwiej chowac u mniejszy strach niz przy pierwszym
 
zagubiona- ale cudny suwaczek:D sama moze taki skombinuje ???hihih:)

Oj ja pamiętam jak sie bałam gdy sie malutki urodził, tzn bałam sie ze beda złą matką, ze nie poradze sobie przy jego pielęgnacji itd,a co sie okazało??????? byłam sama bo mąż na tyg w delagacji, wracał i nadal wraca tylko w weekend a jednak sobie poradziłam, wiec teraz juz sie nie boje niczego, wiem i czuje ze sobie poradziłabym nawet i z dwójką :D !!!!!!!!!!!!!ja kocham dzieci, a mój mąż to juz w ogólę :) :)))))))

Jak Ty zrobiłas ten suwaczek??? bo sie nic nie włączą jak na niego klikam a powinna sie strona załączyć ta na której tworzyłas suwak !!
 
zagubiona- ale cudny suwaczek:D sama moze taki skombinuje ???hihih:)

Oj ja pamiętam jak sie bałam gdy sie malutki urodził, tzn bałam sie ze beda złą matką, ze nie poradze sobie przy jego pielęgnacji itd,a co sie okazało??????? byłam sama bo mąż na tyg w delagacji, wracał i nadal wraca tylko w weekend a jednak sobie poradziłam, wiec teraz juz sie nie boje niczego, wiem i czuje ze sobie poradziłabym nawet i z dwójką :D !!!!!!!!!!!!!ja kocham dzieci, a mój mąż to juz w ogólę :) :)))))))

Jak Ty zrobiłas ten suwaczek??? bo sie nic nie włączą jak na niego klikam a powinna sie strona załączyć ta na której tworzyłas suwak !!

sprobuj jeszcze raz mi dziala
 
dziewczyny wpadlam na pomysl by zrobic tabelke dzieki niej bedziemy wiedzialy jak testujemy i ktorej pierwszej gratulowac ;D oraz ciezarowkowa czesc

____________________:confused:Staraczki:confused:_______________________
....................Nick..................Wiek.............OM..........cykl starań....
..............zZagubiona................21..........21.09.2011.........1...........




__________________:cool2:Ciężaróweczki:cool2:_____________________
.............Nick.................Wiek............OM............tc.........Tp...........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zagubiona - przydałby się nam taki osobny pod wątek aby ktoś go edytował ciągle..... ale sie chyba tak nie da, chyba ze by sie napisało do moderatora ale wątpie czy to by wypaliło
!!tzn niby sie da ale nie wiem czy na naszym wątku tak by sie dało utworzyc podwątki
 
reklama
po co podwatek ja moge to pilnowac wazne byscie informacje podaly do tabeli ;p co ktoras strone bedzie sie wklejac tabele i tyle
 
Do góry