reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
losiczka dziękuję kochanie , ale może jakiś sposób jest ze jak @ przyjdzie nie bede az tak bardzo rozczarowana,
Mamusia- tak jak losiczka czekam z utęsknieniem na mdłości - u mnie gigantyczne !!!!!! :-p
 
Witajcie Kochane:)

Podzielcie sie informacjami czy wykonywałsyście przed ciążą badania w kierunku toksoplazmozy, cytomegalii oraz różyczki?

Pozdrawiam
 
Witaj misiak ja nia wykonywalam zadnych tego typu badan ale sa dziewczyny ktore je wykonuja ilonko jak dostaje okres to mam dola tylko w tym dniu a potem to juz nie moge sie doczekac nastepnego 9dc i jest ok ja to wogole mam dylemat bo zdecydowalam sie na ciaze a mam bardzo ciezko chora ciocie:-( traktuje ja w sumie jak mame i nie wyobrazam sobie jej odejscia wiec boje sie co sie stanie jak ja bede w ciazy a ona odejdzie:-(2 lata walczy z rakiem watroby od paru miesiecy sa przezuty tez na watrobie ktore rosna w ekspresowym tempie jestem silna kobieta ale tego sie boje przechodzic
 
Ja Kochane broń Boże nie narzekam:-) Jestem wręcz prze szczęśliwa:-D Nie mogę uwierzyć, że mam w sobie tą malutką fasolkę;) Cudowne uczucie;-) Mam nadzieję, że niedługo dołączycie do mnie:happy:
 
mamusia-kasia ja wiem ze nie narzekasz a gdyby nawet to sobie narzekaj jak chcesz;-)bedziemy cie wspierac i mam nadzieje ze niedlugo wszystkie sobie ponarzekamy:-);-):-)
 
reklama
dziewczynki kochane witajcie:tak:

tyle napisałyście ze musiałam nadrobić.

ilona kochana nie martw się tak, jestem z Toba myślami.u mnie też ten cykl juz jest stracony, ale nie trace wiary, że nam się uda, ja tez mam czesto doły:(bo ja to ani jednego dzieciaczka nie mam :( i nawet nie wiem ile to moze trwać ale stram sie nie poddawać jak jest mi ciężko.teraz już @ u mnie jest 4 dzień,i widze ze się kończy powoli i jestem pełna optymizmu, nowy cykl i nowe staranka:)

Katrina ja najczęsciej na obiad jak goscie przychodzą to robie makarony w róznej postaci:):):):) uwielbiam je...lasagne, penne, cannelloni...i zazwyczaj wszystkim:) smakuje:)

losiczka ja też mam nie najlepszą sytuacje rodzinna :(jeśli to Cię może pocieszyć i czasem sama sie zastanawiam czy to odpowiedni moment na dziecko..ale z drugiej strony zależy mi żeby moi najbliższi doczekali moich dzieci, było by cudowne móc sie z nimi podzielić tą radościa

mamusia kasia ja tez chce mdłości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) i mała fasolinkę, wysyłaj nam te pozytywne fluidki ,żeby nam sie tez udało :):):):):):)

kurcze nie wiem czy kogos pominełam...
a o tych badaniach na różyczke to ja wczesniej coś pisałam:)
 
Do góry