reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
lili - dzięki, ale makaroniki odpadają, wszyscy nasi goście lubią... poza moim mężem, a to jego imprezka, więc daruję jemu... znalazłam już coś, jutro zrobię to na obiad i jak nam posmakuję, to zrobię na sobotę,


misiak - nie robiłam badań w kierunku różyczki ani tej drugiej choroby, a co do toxoplazmozy to nie muszę robić, choć i tak mi tu zrobią (zresztą nie wiem czy i pozostałych standardowo nie robią, w kierunku HIV jest),
 
Katrina115 - zdecydowanie polecam zupke dyniową (kremowa, pikantna z grzankami i serem) :-) jest banalnie prosta do zrobienia, pyszna i taka typowo jesienne :-)

na drugie danie smażona i podpieczona polędwica z sosem żurawinowym

moi rodzice mają restaurację, często razem gotujemy (to takie moje małe hobby) a przepisy są proste i pozwolą Ci bawić się z gośćmi a nie stać nad kuchnią
 
Martini - dzięki, ciekawy pomysł. Muszę sie tylko rozglądnąć czy tu dynie dostanę (może sa tylko przed Helloween).
Powiedz mi tylko, czy po ugotowaniu miąższ sie blenderem miksuje??
 
losiczka - to zaczynam narzekanie, chciało mi się wczoraj cos kwaśnego, znalazłam tylko koreczki śledziowe i pochłonęłam 2 i było mi tak niedobrze bleeee, żadnych śledzików więcej!!!!
 
Witam po ciężkim dniu pracy;)

Ilonka
nie martw się jak nie ten cykl to następny.
A apropo przesuniętej @ moja przyjaciółka nie dostała @ na czas zrobiła test- negatywny po tygodniu poszła do gina zbadał ją i kazał poczekać jeszcze kilka dni bo ona nie zawsze miała regularnie@, wróciła do domu zrobiła jeszcze raz test i nic po 9 dnich poszła lekarza bo źle się czuła (internisty) stwierdził przesilenie wiosenne i kazał wypoczywać, po 2 dniach poszła do gina dał jej tabletki na wywołanie @. Poszła do apteki kupiła tabletki i wróciła do domu przeczytała ulotkę od tabletek wzięła jedną do ręki chciała połknąć ale coś ją tknęło ubrała się i wyszła do apteki kupiła test i co?? 2 kreseczki druga słabsza i za miesiąc urodzi się Rysiek:)Po tygodniu poszła do innego gina i stwierdził 8 tydzień.

Losiczka masz synka Szymonka? Jak uda mi się mieć bejbika i będzie to chłopiec to będzie Szymon chociaż mi podoba się też Leon ale mąż się nie chce na Leona zgodzić a dla dziewczynki mamy kilka imion Anastazja, Antonina, Jagoda , Jagna, Liliana:))

Mamusia
też marzę o mdłościach:))

Katrina
menu wybrane? mój mąż też ma niedługo urodziny 14 września ale tylko ciasto i kawa:)
 
Ok kobitki, narzekamy tylko tutaj:-) Nasi Panowie niech mają trochę spokoju, chociaż czasami też pozwólmy sobie na odrobinę szaleństwa i wyślijmy ich do sklepu np po śledzika czy pączka hehe:-D
 
katrina faktycznie jak Twój mąż nie lubi makaronów to lepiej rzeczywiscie nie robić:)

mój mąż to wszystko lubi co ja przyrządzam (jak nie lubił to później już polubił) :) więc nie mam tego problemu:-D

ten krem z dyni to może być dobry:) ja robie krem brokułowy i jego się miksuje blendrem...więc pewnie tez z dyni też:)mój brokułowy też podaje z grzankami:)
 
violu moi synowie to mateusz 21l dominik 18l jakub 6l szymon 3l a jak bedzie 5 synek to bedzie kacperek a na dziewczynke to nie mam pomyslu dopiero jakbym urodzila to wybralibysmy imie bo dla mnie urodzic coreczke to cud kosmos rzecz niepojeta:-)
 
reklama
Viola - mój ma 15 września urodzinki, ale "robimy" w sobotę,

Mamusia- Kasia - ja sobie postanowiłam, ze jak tym razem będę brzuchatką, to specjalnie coś wymyślę, żeby tylko stanął na głowie i sprawdzę czy mi to coś wyczaruje!!!! Jak byłam w ciąży z Alinką to miałam takie zachcianki dziwne, bo takie zwyczajne - a to mi się surówkę z selera zachciało, a to z sałaty (za tymi rzeczami nie przepadam), więc takie zdrowe i normalne były i czuł się taki nieco rozczarowany.
Więc jak nam się uda, to się postaram, żeby tym razem nie był rozczarowany (polski sklep najbliżej jest 40km od nas!!!!).

losiczka
- jak byłam pierwszy raz w ciąży to miał być Mateusz lub Magdalena, jest Magdalena, drugi raz - Jakub lub Alina (pierwotnie Barbara), jest Alina. Teraz nie mam pomysłu na imię dla dziewczynki.... a chciałabym córeczkę.
 
Do góry