reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Witajcie w niedzielę - jak zwykle, weekend to pada, a nawet leje!!!!!

Viola - oprócz temperatury zwróć też uwagę na śluz, to tez jest wskazówka.

Mam do Was pytanie - jakie potrawy (na ciepło) można byłoby zrobić na urodziny??? Tu nie obchodzimy imienin tylko urodzinki i za tydzień czeka mnie przygotowanie urodzin mężowatego. Chciałabym zrobić coś nowego, ale pomysłów brak...

Help me please!!!!!!!!!!
 
reklama
violu to my testujemy prawie w ten sam dzien ja mam 26-27dniowe cykle katrino ja to raczej uraczylabym cie przekaskami na zimno na cieplo to nie mam pomyslu a u nas w poznaniu dzisiaj piekna sloneczna ciepla pogoda:-)
 
losiczka ja powinnam 20 dostać @,jak nie dostane to dopiero będę testowała:)

Katrina
ja polecam z czystym sumieniem bigos po cygańsku tu znalazłam przepis podobny do tego co ja robię tylko oprócz tych składników daję jeszcze 1 lub 2 papryki świeże i zamiast ketchupu daję dobry koncentrat. Naprawdę pyszne:)
Bigos po cygańsku
 
losiczka - dzięki, ale do "napojów wyskokowych" to coś na ciepło też by sie przydało...

viola - dzięki, zapisałam sobie w zakładkach, ciekawa propozycja!
 
Katrina a może strogonow ???????? Ja robię w postaci zupy, mięsko, papryka , groszek,pieczarki przyprawy na koniec koncentrat- pyyychotka,Ja bede własnie robić na Jasia urodzinki jako danie ciepłe wiec POLECAM
Jak coś to Ci jutro na spokojnie napiszę jak sie robi , może skorzystasz :)

Viola-
kochanie popatrz na mój cykl ,http://enpr.pl/1532/47802 ja tez kurcze miałam po owulce super wysoką tempkę a jednak kurcze 2 dni przed dostałam @, mówi sie ze jesli temp jest wysoka przed 18 dni od owulacji to CIĄZA JEST, ale niektórym spada 1-2 dni przed @ jednej mozę w dniu @, wiec czekaj sobie cierpiliwie do terminu @ TRZYMAM KCIUKI &&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
dzień doberek
U nas pogoda PASDKUUUUUDNA, a jeszcze straszą huraganem, mam nadzieje, że tylko na straszeniu sie skończy.
Od kilku dni dołączyłam do mojego "menu" MumOmega. Nienawidzę tego uczucia, jak kapsułka juz się w żołądku rozpuści i przepraszam za określenie - odbije mi sie takim tranem fujjjjj. Ale cóż.... robię to nie tylko dla siebie.

Miłego dnia Wam życzę.
 
Witam i Ja dziś :)
Katrina- kurcze huragan??ja bym juz w porty narobiła, nie lubię burz, nawałnic, wichur itd, najchętniej bym sie zaszyła pod kołdrą i czekała az wszystko minie !! taki cykor jestem od małego !!

A ja dziś mam lekkiego dołka, no cóż tak bywa,wczoraj nasi znajomi( mieszkają blok dalej) zaprosili nas z nienacka do nich, urodził im sie syn 3 tygodnie temu, i mielismy isć ale za tydzien miałam sie przygotować na to spotkanie z maluszkiem a tu bach trzeba było isc wczoraj...... jak zobaczyłam to myslałam ze padne, taka malutka kruszyneczka sobie słodko spała, strasznie mnie ścisnęło w sercu bo przez za miesiąc też bym taką juz miała przy sobie , Jaś jak zobaczył ucieszył sie i mówi"ooo dzidzi, ciiiiiiiii...." tzn zeby być cicho bo śpi :) pomogłam wykąpać ubrać nakarmić, jejku a potem wyszliśmy od nich i do domu szłam we łzach w oczach :(((((((( to jeszcze bardzo boli , licze ze kiedys ten ból bedzie mniejszy, a co do mojego cyklu kochane to STRACONY NA 10000000000 %, wiem juz to teraz , wiec Ja czekam tylko na Wasze fasolki
Wczoraj nawet powiedziałam mojego ze nie uda sie teraz i juz nie bede chciała sie starać dalej bo nie mam siły juz na to ...... oczywiście mi nie pozwolił, kazał walczyć, nie poddawać sie bo ON sie nie podda wiec i ja mam być silna i dążyć do celu ale ten cel przeciez jest niemozliwy !!!!!!!! :(((((( CZUJE TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miłego dnia kochane, u nas słoneczko i cieplutko , może okna pomyje ......zeby tyle nie myslec :(
 
Witam Kochane!
Jak tam samopoczucie po weekendzie??? Mam nadzieję, że wszystko w porządku:-) Moje maleństwo postanowiło nie dać o sobie zapomnieć i dlatego pojawiły się pierwsze poranne mdłości:-D Co prawda jakoś daje rade, tyle tylko, że gorzej było w pracy. Jeszcze nikomu nic nie mówiłam, tak więc musiałam to jakoś znieść sama w milczeniu:-) Ale co tam, dla tej kruszynki jestem gotowa na wszystkie poświęcenia:tak:Miłego dnia Wam życzę:-)
 
reklama
Witajcie ilonko co to za nastroj:-(wiesz ze to przechodzi dalej a skad wiesz ze cykl stracony?przeciez jeszcze pare dni do testowania:-)a wiesz jak bylo ze mna? Jak po 7 miesiacach nie bylo fasolki plakalam i powiedzialam sobie ze koniec staran a tu prosze po tyg wyszly dwie kreseczki ktore wlasnie sie obudzily:-)moj szymonek:-)jestes mlodziutka musisz byc silna dla siebie i dla nas oczywiscie glowa do gory:-):-):-)
 
Do góry