reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Witajcie sobotnio,

Ale miła niespodzianka na dzień dobry - mamusia (moja imienniczko) GRATULACJE!!!!!!!!!! Uważaj na siebie i dzidzię i dbaj o Was!!!!!

Miłego dnia!!!!
 
reklama
mamusia kasia ty farciaro!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)
gratulacje kochana!!!!!!!! spokojnej ciązy ,oby ominęly Cię wszystkie nieprzyjemne dolegliwosci ciążowe, dbaj o siebie i o maleństwo i zaglądaj do nas :):):):)

Oby teraz było wiecej zafasolkowanych :)

a u mnie @ juz na dobre się rozkreciła, wprawdzie dzisiaj to dopiero drugi dzien ale juz nie mogę się doczekac aż się skończy:) i potem nowy cykl i nowe staranka:)

Sciskam Was moje drogie dziewczynki i życze Wam wszystkim miłego weekendu!!!!:tak:
 
Cześć dziewczynki :) Widzę, że dzisiaj spokojniej tutaj :) Ja już też trochę spokojniejsza jestem, bo mam wizytę na poniedziałek i pewnie dostanę jakiś zastrzyk na wywołanie.. Liczę na pozytywne fluidki od Mamusi-Kasi :D Ślij ich do nas kochana jak najwięcej :D

Dzisiaj w celu odstresowania zrobiłam z mężusiem 30 km na rowerkach, a zaraz idziemy się spotkać ze znajomymi, więc jeszcze jakieś winko wypiję i mam nadzieję już mi całkiem przejdzie stres związany z brakiem tej nieszczęsnej @...

Pozdrawiam Was gorąco i miłego sobotniego wieczorku życzę :D
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie miłe słowa;) Jesteście Kochane:-) Postaram się Wam przesyłać jak najwięcej pozytywnych emocji, fliudków itp. Mam nadzieję, że nie długo w której z Was też zamieszka mała fasolka:-)
 
Lilian faktycznie "ślubowo" dzieli nas tylko tydzień hehe;) qrde bardzo się cieszę, że trafiłam na tą stronkę. Dobrze jest tak z kimś pogadać;) No a teraz zmykam, mężuś czeka;) Miłego wieczoru Wam życzę;)
 
Witam o poranku:)
Mam do was dziewczynki pytanie zwłaszcza do tych ,które mierzą sobie temperaturę.... 11 dnia cyklu miałam owulkę tempka wtedy spadła do 36,3 kolejne dni kształtowała się tak: 36,4 36,6 36,5 36,8 36,9 36,9 powiedzcie mi czy to jest normalne? To mój 1 cykl kiedy mierzę temp. wzrost widać ale czy nie powinno być 37 i wyżej? widziałam jakieś przykładowe wykresy i tam przeważnie był wzrost powyżej 37 stopni... Jak jest u was??
 
witajcie violu ja mam dokladnie taka sama temp pomiedzy 36,3 a 36,9 czytalam wiele na temat temp i mysle ze ty pytasz o to czy to ciaza? Fachowcy twierdza ze jezeli temp kobiety to 36,6 to po zaplodnieniu powinna byc wieksza niz 37 stopni a jezeli mamy najnjzsza36,3 to wzrost do 36,9 moze a nie musi wskazywac ciaze czytalam na forach ze niektore dziewczyny maja po 36,6 i sa w ciazy a jakie dlugie masz cykle? Ktory dzisaj dzien cyklu?ja mam dzisiaj 19dc
 
reklama
Do góry