reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
losiczka - powiesz jakie były pytania.... a wracając do dzieci tzn. do dorosłych młodych ludzi, to moja starsza mieszkała tu z nami przez rok, ale jej sie nie podobało, więc wróciła do PL, tam zdała maturę, poszła do pracy, a my tu żyjemy z tą najmłodszą
 
Witam całe liczne już grono :) Ale się dzisiaj rozpisałyście, trochę minęło zanim to wszystko przeczytałam. Miałam dzisiaj pracowity dzień i dopiero mam chwilkę dla siebie. Naprawdę fajnie by było jakbyśmy do końca roku wszystkie zafasolkowały :)
To był dopiero mój pierwszy cykl, a tak w sumie to się jeszcze nie skończył, bo mimo 33 dni, @ się jeszcze nie pojawił, ale wiem że to nie ciąża, bo testowałam wczoraj. Strasznie mnie to wkurza, wszystko przez te świńskie tabletki, które brałam kilka lat... Chyba rozregulowały mi całą gospodarkę hormonalną! Ale wracając do tematu... to dopiero mój pierwszy cykl, a ja się czuję jakbym już się długo starała, tak bardzo bym chciała być w ciąży. Myślę o tym jak o jakimś cudzie, może dlatego, że moja siostra się bardzo długo starała o dziecko (4 lata) i tak mi się to zakodowało (że jest to zawsze problem). Trochę mnie pocieszyłyście mówiąc, że z wcześniejszą ciążą udało Wam się już w 3 cyklu:)

Chciałabym też się podzielić tym ile trwa mój cykl, ale teraz to sama nie wiem... Kiedyś to było ok. 30 dni (zanim jeszcze zaczęłam brać tabletki anty). Ja też w tym cyklu tak przez chwilę starałam się leżeć z nogami w górze, musiał być to śmieszny widok :) ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ;-)

Ciciunia - trzymam oczywiście mocno kciuki za Ciebie, daj znać jutro :-)
 
Cześć dziewczyny! Ja również jestem tutaj nowa i cieszę się że nie jestem jedyną nowicjuszką;) Z mężem rozpoczęliśmy starania o maluszka i mam nadzieję, że niedługo wynik będzie pozytywny. Proszę podzielcie się swoimi obserwacjami, informacjami. Czekam z niecierpliwością na te magiczne dwie kreseczki, ale z drugiej strony jestem pełna obaw czy sobie poradzę. Mam nadzieję, że wspólnie przetrwamy te piękne chwile;) Mam nadzieje, że w niedługim czasie wszystkie zostaniemy mamusiami;)
 
lilian to trzymanie nóg w górę ma jednak znaczenie bo wtedy robaczki mają wiecej czasu na przeniknięcie w głąb, a jak wstanie sie to wiadomo ze to co zostało od razu wylatuje,wiec czasem warto sobie polezeć dłuzej z pupą w górze :D

Niby lekarze mówią aby po odstawieniu anty poczekać do pierwszego cyklu a dopiero potem sie starać, zeby wiedziec mniej wiecej czy organizm wraca do normalnych cykli czy są one nieregularne, z tego co wiem mogą byc nieregularne wiec spokojnie, moze owulke miałas póżniej i jeszcze nie bedzie nic na tescie widać ....... róznie moze byc !!!!!!:) jak za pare nid nie przyjdzie @ to rób test :D
 
Dziewczynki ja juz sie dzisiaj z wami zegnam ide usypiac mojego mamisynka a do jego spienia potrzebne sa moje policzki poprostu sobie je trzyma i trzyma i trzyma:-)dobranoc do jutra
 
hmm tak po zastanowieniu to chyba masz rację z tymi nogami :)

Mi lekarz powiedział, że możemy zacząć się starać od razu po odstawieniu tabletek, ale widocznie coś jest nie tak z tymi pierwszymi cyklami...

Oki, idę czytać, bo mnie wciągnęła lektura :) Miłego wieczorku!
 
Cześć dziewczyny :) Jestem nowa na forum, może znajdzie się ktoś jeszcze starający się o fasolkę? My zaczęliśmy dopiero miesiąc temu po moim kilkuletnim braniu tabletek anty. Jeszcze nie za bardzo znam swój cykl i muszę się obserwować, ale kiepsko mi to idzie. Na razie czekam na @. Może jest ktoś kto chciałby się podzielić swoimi próbami i może efektami :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

trzymam za was kciuki za starania o fasolke :))
 
Witam kochane:)

Ale się rozpisałyście ...

Gdzieś czytałam że nogi w górze pomagają ale pozycja do zajścia w ciążę najlepsza kolanowo łokciowa.
Ja staram się 2 cykl, cykle mam 25 dniowe.

Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia
 
reklama
Do góry