reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
witajcie kochane ja juz po kawce niestety moj synek zrobil pobudke o 6 30:zawstydzona/y: a mogl sobie pospac bo do szkoly dzisiaj ma na 9 50 teraz wcinaja chlebek z nutella a ja troszke poszyje jestem krawcowa milego dnia odezwe sie pozniej
 
Witajcie, dawno nie zaglądałam tutaj, widzę, że tu spore grono!!!
Lilian ja miałam @ po 17 latach tabletek co 30-31 dni, wiem , że czekanie na 2 kreseczki na teście to wieczność, ale tylko spokój i pozytywne myślenie może w tym pomóc, trzymam dziewczyny mocno kciuki za Was !!!!
 
Ostatnia edycja:
witajcie słoneczka
losiczka - a ile ma synek???? moze wstawisz sobie ( i inne kobietki które nie mają ) suwaczek ?? bedzie nam łatwiej myśle jak bedziemy widziec np wiek dzieci, który to dzien cyklu itd :)
zazdroszczę Ci kochana, sama sobie poszyjesz firanki zaslonki itd
ViolaPop-tak masz racje z tą pozycją od tyłu...... tak małego zmajstrowaliśmy hihihi, a jesli komuś taka pozycja pasuje to nawet wskazane od czasu do czasu :D
Agnieszka - kciuki &&&&&&&&&&&&, działajcie , działajcie :p

Ja czuje ze mi sie owulka zbliża, bo temp spadła , jajnik coraz bardziej kłuje, a męza NIE MAAAAAAAA, jutro wnocy bedzie dopiero buuuuuuuuuuu......... moze ta owulka jednak wypadnie na poniedziałek ( mam nadzieje)

Nie mam pomysłu na obiad.......co gotujecie dzis kochane ??????/
 
J a też sie witam w ten pochmurny dzionek...i to jeszcze tak nie fajnie sie zaczął...moj mały dzis 39.5 miał rano...pier...ząbek!!!a nigdy jeszcze nie chorował przy ząbkowaniu czawsze to tak łagodnie przechodził a przy tym taka tempka i taki bidulek z niego leży cały czas...ehhh

ale za was&&&&&&&&&& zeby któras tutaj dobra wiadomosc przyniosła!!
 
agnieszka- biedne słonko...... daj syropek przeciwgoraczkowy badz czopek i bedzie dobrze, mój Jaś tez zawsze pieknie przechodził ząbkowanie a własnie Raz tak sie rozchorował własnie w podobnym wieku co Twój !!!!!
 
Ale się tu zaczęło dziać :-) Pozwólcie, że dołączę do Was , w kupie zawsze raźniej..
Ja za 2 testuję jeśli zdążę bo dziś temperatura już spadła mi trochę..
To nasz 3 cykl, miało być do 3ech razy sztuka, ale latka lecą i boję się, że tak łatwo nie będzie.
Serdecznie Was pozdrawiam i trzymam &&&& za nas wszystkie !!! :-)
 
Muma a ta tempka bardzo spadła???????? za 2dni masz termin @ tak ????????/ mam nadzieje ze ta tempka nie spadnie jednak....... mnie spadła w poprzednim cyklu na 2 dni przed @ ( tzn na planowaną @, bo okazało sie ze dostałam dzien wczesniej juz @)
Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&
 
ilona24 spadła z 36.9 do 36.6.... więc tylko patrzeć.. (co prawda przed owulacją np i przed poprzednimi @ miałam 36.2)
w kolejnym miesiącu chyba już monitoring sobie zrobię, moze ja tego owu w ogóle nie mam albo coś jednak nie tak jest ,
co będzie to będzie, wierzę, że prędzej czy później wszystkim nam się uda :-)
 
reklama
Muma- spadła niestety o 3 kreseczki wiec jak spada juz o 2 to zły raczej znak, no ale póki nie ma @ jest nadzieja !!!!!:) jak nie teraz to w nastepnym cyklu sie uda :) Co sie odwlecze.... :)
 
Do góry