reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

ojjj, jaka szkoda, że nie 39, bo bym Ci moje oddała :( te buty można prać, więc są super praktyczne, naprawdę bardzo polecam. na naszym weselu tańczyłam najwięcej ze wszystkim, a ponieważ panowie od butów idealnie mierzą obie stopy, to nic mnie nie uwierało, nie uciskało itp.
 
reklama
Wiolka, no niestety nadprogramowe kilogramy ciągną do mnie jak opiłki metalowe do magnesu, więc muszę trzymać się ostro w ryzach co by za dużo nie przybrać na wadze.
Suonko, mi się podobają te KLASYCZNE CZÓŁENKA ŚLUBNE 6.5 501 BIAŁE SATYNA 36 (2242697440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ale może jednak zastanów się nad tanecznymi butami, bo jednak przyjdzie Ci tańcować w tych butach przez calutką noc.
Anisiaj, tak ma być, bo przecież ciąża to powinnien być najpiękniejszy okres w życiu kobiety:tak:
 
Dzoana-ja mam tak że odkąd małą urodziłam to ani kilo nie przytyłam ani nie spadłam cały czas waze 50 kilo a chciałabym przytyc teraz mi sie uda:-) Suonko-mi też sie podobaja 1 albo 3 ale to ty musisz sie zdecydować jakie tobie będą odpowiadały i czy będą wygodne na calutką noc:tak: Moja babka sie upiekła jak sie nie dawno okazało to do teściowej jutro nie jedziemy bo jej facet (rozstała sie z teściem) wylądował dziś w szpitalu z pękniętą podstawą czaszki:-:)szok:i będzie miała święta w szpitalu przy nim
 
Jestem kurcze pospałam sobie bo już nie dałam rady i teraz połamana jestem bo spałam na pół tapczanu :szok:
Polisia witaj ;-)
Suonko ja miałam butki zwykłe na obcasie z koturnem, białe z odkrytymi palcami później je jeszcze wykorzystałam kilka razy do sukienki wiesz
Wiolka ja ważyłam cały czas 50 kg a teraz 55 no ale po zajściu w ciąże mam 1,5 kg na plusie
 
Dziewczynki ja przeczytam bede wieczorkiem bo wczesniej ogarnialam do konca mieszkanko. A teraz kedziemy do naszych przyjaciół na kswke. Takze dozobaczyska :)
 
Marta-to nieźle jak na początek 1,5 kilo elegancko :-) mnie też spanie morduje ale przedtem nie miałam kiedy a teraz w miare mi przechodzi zaniedługo trzeba sie i tak do spania zbierać :happy2:
 
Anaber udanej wizyty u znajomych
Wiolka chyba nieźle bo w sumie nie wiem ile powinnam przytyć przez pierwsze trzy miesiące. Ja upiekłam tylko sernik, babkę kupiłam i makowiec też bo mam jest za 8zł a placuszek za 5 i nie opłaca się piec :sorry:
Suonko ja miałam takie butki co prawda już są trochę brudne bo nosiłam je.

Zobacz załącznik 454021Zobacz załącznik 454022

Bobo ja śniegu nie widzę hi hi hi ale nie dawno się obudziłam i nie zdążyłam go zobaczyć
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry