reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
marta mieszka sie super :) jestem bardzo szczesliwa ze nam sie udalo i ze mieszkamy sami jeszcze bobo dojdzie i bedzie gites hihi :)
dziewczynki was tez spanie bierze po tej dowcipnej luteinie? ja jak ja wezme to za jakis czas spac mi sie chce ze szok.
 
Bobo to najważniejsze że Wam dobrze i ze sami, nie chciałabym mieszkać z teściową ani z moją mamą nie ma to jak samemu, nikt się nie wtrąca no i można biegać nago hi hi hi
 
jestem. już wróciłam ze świecenia ale nie wkleje wam zdjecia bo jestem u teściów więc nie miałam wkładu w przygotowania

anisiaj
nie martw się. za 2 tygodnie już bedzie serduszko. bierzesz lutkę wiec będzie ok. moze owu była w innym dniu niż sądzisz?

wpadne później. pa
 
anaber - no właśnie taki mam plan, zrobię betę (albo total hcg bo tak robiłam do tej pory i będę coś więcej wiedziała). cudny koszyczek!:)

Bobo - mam nadzieję, że już poszukamy serduszka. Mój lekarz wyraził się jasno, że on jest uczony i taka jest u niego w św. Zofii praktyka,żeby za wcześnie tego serduszka nie pokazywać - żeby nie straszyć, albo nie nakręcać nadmiernie.

agnes - no może była innego dnia, ale wiem,że ostatnie "baraszkowanie" było wtedy 4 marca, więc w sumie kiedy najpóźniej mogło dojść do zapłodnienia? jakoś byłam przekonana, że właśnie 4, ale może się mylę.


dziękuję Wam za wsparcie, bardzo się uspokoiłam dzięki Wam :***
 
Ostatnia edycja:
anisiaj plemniczki w sprzyjajacych warunkach tj. śluz płodny są w stanie poczekać kilka dni na jajeczko. tak wiec owu mogła byc nawet kilka dni później. a mierzyłaś tempkę moze?
 
Witam i ja w Wielką Sobotę:tak:
To co się wczoraj stało zostawię bez komentarza, ale było mi strasznie przykro.
Anisiaj nie martw się ja na pierwszej wizycie byłam dokładnie w 5 tydz. 5 dzień dzidzia miała 0.22 ale doktorka mi pokazała bijące serduszko, wiec byłam spokojniejsza. Też miałam bardzo nie regularne cykle. Kiedy teraz byłam na wizycie po trzech tygodniach dzidzia ma ponad 2 cm i już pięknie było widać serduszko. Trzymam kciuki na pewno jest wszystko w porządku, nie denerwuj się bo to nie wskazane:-D
 
Kochane moje ja ledwo żywa tak spać mi sie chce a upiekłam dopiero jedno cisto jeszcze dwa mi zostały:dry: Anaber-koszyczek świetny marta-to dałaś czadu z tą święconką:-D Suonko -rzuc tu jakiegoś rogalika do mnie Dzoana-co ty chcesz kobieto spalać przy takim tempie życia jak ty tak biedna wczas codziennie wstajesz to dodatkowe kaorie krzywdy ci nie zrobią i trzymam kciuki&&&&&&&&&&:-) Agnes-witaj ja jutro na chw\ile ide do teściowej:sorry: Aga-czasami lepeij przemilczeć niż później żałować ze sie za duzo powiedziało nic sie nie martw:tak:Anisiaj-kochana nie każde zieciatko musi być ksiązkowo tak samo rozwiniete dam maleństwu czas jeszcze ci śmignie i to moment:tak: Bobo-uważaj na siebie bo nam sie poobijasz a szkoda tak dobrej koleżanki żeby sie potłukła:-)zZagubiona-zdrówka i kobietki żeby was nic nie bolało w te świeta żeby było miło i spokojnie:happy2:Bettyszum-wesołych świąt;-)Mam nadzieje że nikogo nie pominęłam bo ide dalej coś tworzyć jak czas pozwoli to zajrze wieczorkiem może:cool2:
 
reklama
agnes - nie mierzyłam. miałam w planie zacząć od następnego cyklu ;)

aga - na usg było pokazane dokładnie 5t5d i 0,23, więc tak, jak u Ciebie :)

wiolka - powodzenia w tym szale twórczym ;)

Dziękuję Wam za słowa otuchy serio. Nie chcę pisać tylko o sobie, więc napiszcie kochane co u Was :)
 
Do góry