reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

anisiaj jak bylas ostatnio to co bylo widac? a teraz co widzial lekarz? pecherzyk jest? wiekszy?
ja wlasnie zrobilam sobie dobrze lutka i siedze co by ladnie sie rozpusila tam gdzie trzeba hihi :)
 
reklama
Anisiaj, trzeba być dobrej myśli. Staraj się nie nakręcać, kruszynka jest jeszcze za mała, żeby dokładnie określić czas, sama pisałaś, że miałaś długie cykle. głowa do góry:-)
witam tak szybko z rana chociaż wiem że nikt nie zauważy tak jak wczoraj. dopiero jak wywiązała sie kłótnia to stałam się widoczna. ale koniec już z tym, w końcu są święta

anisiaj
jak tam po wizycie?

a wy dziewczynki jajeczka już poświęcone? ja się pomału zbieram więc uciekam
Oj Agnes, Agnes, po co te docinki:-) Wczorajszy dzień zostawmy wczoraj. No daj łapkę na zgodę:-D

Ja już po święceniu ;-) Zaraz zbieram się za rogaliki bo rodzinka chciała, żebym upiekła ;-);-) Wczoraj upiekłam też szarlotkę a dziś już jej nie ma :szok:

anisiaj nie stresuj się kochana, sama wiesz że masz nieregularne, długie cykle więc może owulka wypadła inaczej? Ja wierzę, że z dzidzią jest wszystko ok
Anaber nie wiem co Ci może być, jeszcze nigdy w ciąży nie byłam, więc Ci nie pomogę. Ale może weź jakieś tabletki jak Ci radzą bardziej doświadczone dziewczynki
Kochane wiem, że już miał być koniec tej głupiej kłótni, ale muszę napisać co mi leży na sercu :-( Otóź przeczytałam post anibuchowicz i :szok: kopara mi opadła!!!!!!!!!!! "dajcie nam spokój, nie zepsujcie też tego wątku"... szok. Nieładnie, nieładnie... a o wózkach pisały dziewczyny, które zostały tam zaproszone bo reszta jest w tak niskiej ciąży, że nawet o tym jeszcze nie myśli, ale cóż... TYLE ;-)

Kochane moje!!!!!!!!
Zobacz załącznik 453964
Życzę Wszystkim Wesołych Świąt i Mokrego Dyngusa!!!!!!!!
Suonko, nie ma sensu czytać, jeśli to ma popsuć komuś humor. Rządzą nami w tej chwili emocje, jak opadną to każdej będzie głupio, że się zapędziła. I są święta, bądźmy dla siebie życzliwi:-) To co, pieczesz drugą szarlotkę?;-)

Dziewczyny Kochane, forum należy do babyboom, a nie do użytkowniczek. Rozmawiajmy sobie dalej i olejmy niesnaski. Każdy ocenia tę sytuację jak chce - jedni obiektywnie, inni swoją miarą. Jak to mówi M - "tam gdzie są baby, zawsze jest jakieś drugie dno" ;)

co pichcicie dobrego?
Taaaak, baby są jakieś inne;-)
 
dzoana widze ze tescior wyszedl pozytywny wiec teraz tylko trzymam &&&&&& zeby dzidzi sie wyklulo hihi :) testy dla mnie szczesliwe i \Tobie szczescie przyniosa mam taka nadzieje :)
 
Bobo, powiedz mi jeszcze, jak z ta owulacją. Jestem jeszcze przed prawda? Tak mi się coś kołacze, że testy pokazują, że owulka ma przyjść w ciągu kilkudziesięciu godzin.
 
anisiaj przy nieregularnych cyklach tak jest. ja mialam ostatnia @ 25lutego wiec powinnam byc w 6 tyg no ale ze owu byla pozno to nie jestem . Kochana pozniej sie wszystko wyrowna i dzidzia bedzie wielka ze jak Cie kopnie to bedziesz miala dosc hihi. jak pojdziesz za 2 tyg to bedziecie serduszka szukac tak? dobrze
zrozumialam?
dzoana od pozytywnego testu chyba w ciagu 48h i jest owu ja dokladnie nie wiem wiec dzialalismy jak susza nie nastala hihi :)
 
reklama
Suonko, to mi zrobiłaś smaka na rogaliki. Takie posypane cukrem pudrem, mniam mniam.
Bobo, jak tam Twoja kość ogonowa. Mam nadzieję, że za bardzo nie ucierpiała po wczorajszym "łapaniu zająca"
 
Do góry