reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Suonko, też mam cichą nadzieję.
A po świętach czeka mnie ostre żeby spalić te miliony kalorii. Niestety moja Teściowa robi pyszne ciasta.
 
Dziewczyny
PRZEPRASZAM BO WIDZE ZE ZROBILAM WIECEJ ZLEGO NIZ DOBREGO moze nie wszystkie w to uwierza ale nie chcialam nikogo skrzywdzic.....a niestety tak wyszlo
Czasami w emocjach czlowiek mowi czy pisze za duzo a my kobity to juz w szczegolnosci
Mam nadzieje ze jak napisze czasami tutaj czy pod wykresami to nikt nie uzna tego za dwulicowosc.....
Mimo tego co o mnie myslicie zycze wam wszystkim spokojnych ciaz i pozytywnych testow bo bardzo dobrze wiem co znaczy stracic dziecko i nigdy nikomu tego nie zyczylam.....czasami z kims lepiej nam sie gada ....poprostu
Anisiaj mam nadzieje ze to nic powaznego
Wesolych i Spokojnych Swiat
 
Suonko, tylko nie zgub za dużo, bo przyjdzie Ci zwężać sukienkę na kilka dni przed "Wielkim Dniem"
Katy, wypowiem się w swoim imieniu, miło mi będzie zobaczyć Twój wpis tutaj czy pod moim wykresem. Mi tutaj dobrze i tutaj zostanę. Cieszę się, że z Twoim bratem ok, tylko napisz co z tatą. Czekałam na info na BB, a wczoraj może mi coś umknęło. Przepraszam, jeśli napisałam coś co Ciebie zraniło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anisiaj kochana na pewno jest wszystko ok, mialas niereguralne cykle i myślę ,ze dlatego taka róznica. wiem,ze to łatwo powiedziec nie denerwuj sie, moze zrob bete po świętach i zobaczysz czy jest odpowiednia norma?? aby nie czekać w stresie tych dwóch tygodni jak myślisz??
Suonko wziełam jeszcze paracetmol do środy wytrzymam. musze poprostu sobie odpuścić to wriactwo przedświąteczne bo trochę chyba sie zagalopowalam.

My wrócilismy ze święcenia zimno jest strasznie do tego pada :cool:
i taki nasz finał hehe :-DZobacz załącznik 453971
 
Kurcze ale naskrobałyście :-D
Anisiaj nie martw się na zapas nie warto wszystko będzie dobrze mi lekarz na początku też tak powiedział a później się okazało że dzidzia jest wzrostem tak jak powinna także głowa do góry i myśl pozytywnie bo teraz tego Ci potrzeba !
Bobo ja trzymam za te bliźniaki Twoje :-D
Wiolka to jest nic my poszliśmy na święconką bo widzieliśmy jak ludzie idą do kościoła my wchodzimy a tam koniec mszy i musieliśmy czekać na następną

Ja już dawno po posiłku teraz mogę z Wami pisać pijąc pycha herbatkę
Anaber u nas też mega zimno a Igorek się cieszy jakby sobie skubnął już coś dobrego z tego koszzyczka hi hi
Dzona kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Anaber jakiego masz fajnego chłopaka w domu!!!!! I koszyczek cudny!! ;-)
Katy słoneczko nie chodzi o Ciebie, że założyłaś ten wątek, ale o niektóre posty dziewczyn, które były "trochę" bolesne... Za bardzo się tym wszystkim przejmujesz, my nie mamy do Ciebie pretensji, ale przykro nam, że z niektórymi źle Wam się rozmawiało, a może wystarczyło powiedzieć co leży na sercu i "problem" inaczej by się rozwiązał... A teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... Życzę Ci wszysztkiego dobrego, Wesołych Świąt Wielkiej Nocy i Mokrego Dyngusa obowiązkowo :-D:-D:-D
 
reklama
Katy słoneczko nie chodzi o Ciebie, że założyłaś ten wątek, ale o niektóre posty dziewczyn, które były "trochę" bolesne... Za bardzo się tym wszystkim przejmujesz, my nie mamy do Ciebie pretensji, ale przykro nam, że z niektórymi źle Wam się rozmawiało, a może wystarczyło powiedzieć co leży na sercu i "problem" inaczej by się rozwiązał... A teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... Życzę Ci wszysztkiego dobrego, Wesołych Świąt Wielkiej Nocy i Mokrego Dyngusa obowiązkowo :-D:-D:-D
Dokładnie to samo myślę:tak:
Marta, bo pewnie już skubnął;-)
 
Do góry