reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

zagubiona przeważnie popłudniu i na wieczór twrdnieje po całym dniu kilka razy sie zdazy 3 moze 4 raz wstrzymam sie do wizyty z lekami. tylko 4 dni zotały.
 
reklama
Dziewczyny jestem po i strasznie zdołowana. WG usg jest o tydzień mniejsze niż powinno (5t5d), lekarz kazał przyjść za 2 tygodnie - wtedy się dowiemy co jest grane i wtedy dostanę zwolnienie. Mój M wyszedł po wizycie szczęśliwy, ja załamana. No i w domu zaczęłam mu gadać, że boję się, że dziecko już nie żyje od tygodnia i tak go nakręciłam, że mnie opieprzył, że się stresuje i nie słucham lekarza. Cudowna Wielka Sobota...

pytałam lekarza o serduszko, powiedział, że u nich jest tendencja, że nie pokazują do 8 tygodnia, żeby nie robić nadziei albo nie siać paniki. To jeden z najlepszych lekarzy w wawie, więc już nie wiem co myśleć.
 
Agnes ja w kosciele juz bylam trafilam akurat na swiecenie wiec spedzilam tam 5min hihi. A Ty juz po? Mnie tak ksiadz zlal ta woda ze musialam kurtke do wyschniecia dac. Teraz sobie odpoczywam bo zmachalam sie przy sprzataniu lazienki.
Anisiaj czekamy na wiesci
 
anisiaj moze pozniej mialas owu niz myslalas i tak sie stalo. u mnie tez dzidzia jest mlodsza ale lekarz mowil ze wg bety i owu sie zgadza i zeby sie nie martwic. wg miesiaczki juz bym miala 7 tydz chyba a zobacz na moj suwaczek ze tak nie jest wiec nie martw sie kochana bedzie dobrze
 
wiesz bobo, ostatni cykl miał 36 dni, a wcześniejszy trwał...4 miesiące. Więc pocieszam się, że u mnie nic nie da się obliczyć i przewidzieć
 
anisiaj u mnie jest tak samo wiec pozostalo nam czekanie. zrobilas hcg widzisz ze ciaza sie rozwija wiec nie martw sie kochana tylko zrob sobie herbatke i zrelaksuj sie hihi
 
Ja już po święceniu ;-) Zaraz zbieram się za rogaliki bo rodzinka chciała, żebym upiekła ;-);-) Wczoraj upiekłam też szarlotkę a dziś już jej nie ma :szok:

anisiaj nie stresuj się kochana, sama wiesz że masz nieregularne, długie cykle więc może owulka wypadła inaczej? Ja wierzę, że z dzidzią jest wszystko ok
Anaber nie wiem co Ci może być, jeszcze nigdy w ciąży nie byłam, więc Ci nie pomogę. Ale może weź jakieś tabletki jak Ci radzą bardziej doświadczone dziewczynki
Kochane wiem, że już miał być koniec tej głupiej kłótni, ale muszę napisać co mi leży na sercu :-( Otóź przeczytałam post anibuchowicz i :szok: kopara mi opadła!!!!!!!!!!! "dajcie nam spokój, nie zepsujcie też tego wątku"... szok. Nieładnie, nieładnie... a o wózkach pisały dziewczyny, które zostały tam zaproszone bo reszta jest w tak niskiej ciąży, że nawet o tym jeszcze nie myśli, ale cóż... TYLE ;-)

Kochane moje!!!!!!!!
Zobacz załącznik 453964
Życzę Wszystkim Wesołych Świąt i Mokrego Dyngusa!!!!!!!!
 
Dziewczyny Kochane, forum należy do babyboom, a nie do użytkowniczek. Rozmawiajmy sobie dalej i olejmy niesnaski. Każdy ocenia tę sytuację jak chce - jedni obiektywnie, inni swoją miarą. Jak to mówi M - "tam gdzie są baby, zawsze jest jakieś drugie dno" ;)

co pichcicie dobrego?
 
reklama
Do góry