reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Zagubiona, czyli na razie wszystko ok? To trzymam kciuki, żebyś miała chociaż względny spokój do końca. To Ciebie Nadia wymęczy kobitko:blink:
Jupi, mój pierwszy pozytywny test owulacyjny Hmm, ale co to oznacza? Tak mi się kołacze, że owulke bedę miała w ciągu 36 godzin, prawda?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej kochane. Ja zaraz lece z mezem z koszykiem a pozniej w domku. Snily mi sie dzis blizniaczki moje coreczki julia i maja i ja zapomnialam je karmic myslalam pozniej ze mleka nie mam pozniej jedna karmilam ale nie wiedzialam czy mleko mam pozniej je kapalam ale nie mialam dla nich pidzamek haha no takie *******y szok. Milego dnia kochane
 
Bobo, może ten sen jest wieszczy. Z tymi bliźniakami znaczy się:-D No wiesz, jeszcze wszystko moze się zdarzyć, kiedy masz USG?
 
zagubiona boli mnie bardzije spojenie łonowe chyba to się tak nazywa od pępke w dół gdzie zaczynają wyrastać wlosy łonowe (kurcze glupio mi tak tlumaczyć) i to boli mnie z przodu nie w pachwinie. bol taki jak bym miała wielkiego siniaka zbita kość, ale sine nie jest skóra noramlnego koloru no bol jest dość mocny jak siedam, wstaje no i jak dotknę. Dzwoniłam do lekarza ma wyłączony tel. :no: moze to rzeczywiscie wszystko przygotowuje sie do porodu ale to dopiero 25tc, pamiętam ,ze w poprzedniej ciazy bolało mnie fakt ale inaczej i dość poźniej. Może tak być powinno sama juz nie wiem. Dobra idę bo się ogarnąć bo na 13 z koszyczkiem idziemy a pogoda do bani, a Igor jeszcze zaczyna mi kichac takze super :eek:
 
dzieki dziewczynki :tak:
Zagubiona biore nospę 2x2 i magnezB6 w sumie wychodzi 200mg na dobę bo dość często mi brzuch twardnieje.
bobo to masz wizytę tak jak ja w srode ja mam na 17 :)
anisiaj kochana gdzie jestes?? czekamy na wieści
 
reklama
witam tak szybko z rana chociaż wiem że nikt nie zauważy tak jak wczoraj. dopiero jak wywiązała sie kłótnia to stałam się widoczna. ale koniec już z tym, w końcu są święta

anisiaj
jak tam po wizycie?

a wy dziewczynki jajeczka już poświęcone? ja się pomału zbieram więc uciekam
 
Do góry