reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Dziewczynki u mnie @ coraz blizej juz ja czuje :-( boli jajnik i jakas zdechnieta jestem dzis i nie mam apetytu w ogle jakos mi dziwnie i smutno... ide sie polozyc
 
reklama
Zrobiłam... i sama nie wiem czy się spieniło czy nie... :confused: Najpierw nie działo się nic a potem te cząsteczki sody zaczęły się unosić... Może za tydzień będę miała USG to coś zobaczę.

Wiecie, jak zaglądam na inne fora to przekonuję się że tu jest jakoś wyjątkowo spokojnie. Chamstwo się szerzy, aż się dziwię że można takie wredne rzeczy pisać ludziom.
 
Ostatnia edycja:
Roszpunka masz calkowita racje:tak: jak czasami tez szperam gdzie indziej to, co tam czytam ....to normalnie wlos sie na glowie jezy:szok::szok::szok:.....ale powiem ci ze chyba nasz watek taki spokojny bo na innym na BB tez dziewczyny takie mile ze az szkoda czytac :zawstydzona/y:
 
Zagubiona, pewnie tak, choć dopóki nie wiem na pewno to mogę się łudzić;-) Ja chcę córcię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katy, czasem jestem w szoku:szok: Dobrze trafiłyśmy po prostu. To moje pierwsze forum i od razu strzał w dziesiątkę;-):happy:
 
Ostatnia edycja:
Roszpunko test z sody robi sie tak samo jak test ciazowy z porannego moczu. A swoja droga dziewczyny na bb jak zaplanowac plec dziecka tez robia ten test i jednym sie sprawdza innym nie. Test z kapusty tez robia:happy:

A moja sasiadka juz w domku z synkiem :-) i placze mi maly za sciana. Corke urodzila w 26tyg a synka w 42tyg i musieli zrobic cesarke bo nawet oksytocyna nie pomogla.
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :) zimno jak diabli ludzie w koło chorzy :( tragedia normalnie tak zimno to u nas nie było
co u was słychać moje drogie??
 
ja sobie pospałam troszkę z małym :) i miałam taki sen ze nie chciałam sie budzić !!!!!!!!! byłam u lekarza i nie mogłam sie dowiedziec czy to córka czy syn, aż w koncu powiedział ze psiocha to ryczałam ze szczęscia a tu sie okazuje ze to sen ehhhhhhhhhhh

roszpunka mnie sie soda nie zapieniłam nic sie nie zrobiło, ale mąż ciągle mi mówi ze ma przeczucie ze bedzie chłop , no zobaczymy,. nie każdemu sie to sprawdza i juz, no a teraz to juz cholibka nic nie zmienimy co bedzie to bedzie byle zdrowe, choć przyznam sie szczerze ze bede musiała dojść do siebie jak sie okaże ze chłopak bo jestem święcie przekonana dziewczynce i nawet jak mówię do brzucha czasem to jako do córeczki !!!!!!! jak coś potem sie bedziemy smiac ze tak mówiłam !!!!!!

losiczka no hormonki buzują to dobrze :)
 
reklama
brzuch daje coraz bardziej o sobie znac :-( czerwone morze coraz blizej...
marta a Ty jak sie czujesz?
ilonko iby sen sie spelni i zycze Ci tej coreczki
 
Do góry