reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

kochane jestescie :-) dziekuje Wam
agnes cykl kolejny bedzie stracony bo w pierwszy dzien plodnych wyjezdzam a wroce jak bedzie @ wiec stracony bedzie bo nie bedzie jak boboseksic sie bo za daleko od siebie bedziemy :wściekła/y:
 
reklama
ilonka, życzę ci tej psiapsioszki. I sobie też życzę. Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała córeczkę. Jak będzie siusior to będę ryczeć jak bóbr.
agnes, podzielisz mój los z L4:-) Nie będę sama. Mam trochę wyrzutów sumienia że nie pójdę już do pracy. Będę tęsknić za niektórymi dzieciorami, choć niektóre wredoty będą mi się śnić jeszcze długo. I dobrze, nie będę się stresować. Od początku ferii nie czuję niedoboru magnezu, brak drgających powiek itd:-) Najważniejszy spokój i dobro maleństwa.


Poszłam sobie na spacerek i kupiłam femibion 2. Szkoda, że nie jest tańszy:-(

bobo, pamiętaj że póki @ nie ma to jest nadzieja!!!! Mnie też bolał brzuch jak na @ a @ nie przyszła!!!
Los jest przewrotny kochana, wszystko jest możliwe:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej,
powiedzialam dzisiaj w pracy kierownikom ze jestem w ciąży ... byli wkurzeni i przez to juz mnie tylko brzuch bolał....wzielam 4 dni urlopu :dry:
 
Tak jest u nas polityka. Mamy niż, nie dość że za parę lat nie będzie miał kto robić na nasze emerytury, to jeszcze robią problemy. Daleka nam wciąż do krajów gdzie polityka rodzinna jest na wysokim poziomie :( Powinni dbać o kobiety w ciąży !
 
jeeeju jak ja nie lubie tej fazy cyklu teraz caly czas mysle czy sie udalo a tu jeszcze tyle dni zeby sie dowiedziec... a potem dol ogromny bo ta wredota cos za bardzo mnie lubi i co miesiac sie wprasza:-( mala usnela dopiero teraz na drzemke, a ja lece sprzatac
 
reklama
Hej:tak:

Lorelain idz na zwolnienie, ja się zastanawiam czemu nie pójdziesz, ale radość okazali ehhh

Piąteczka GRATULACJE!!!!! ale niespodzianka:-D

Agnes cieszę się ze wizyta się udała:-D spokoju teraz tylko i odpoczynku:tak:

Ja dzis dostałam luteinę ale tylko opakowanie, pod język wziełam:tak:
Dziewczyny troche się zaczełam martwić bo dzis lekko plamię nie wiem czemu, mam 16dc.Nigdy nic takiego nie miałam, może to owulacyjne, ale nie wydaje mi się:( okres teżmiałam tylko 2 dni i dzień plamienia. Kurczę:-(

Niestety ale muszę zwiać bomąż głodny wrócił ehhh
 
Ostatnia edycja:
Do góry