reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

bobofrutek dzięki, że pytasz w zasadzie nie tak źle pije herbatę z miodem i cytrynką i daje radę :tak:
najgorzej jest w nocy bo spać nie mogę... ale do 13 lutego zdążę się wykurować :-)
kupiłam sobie dziś "cerutin" chyba nie zaszkodzi mi :) I tżymam kciuki żeby wredny @ nie przylazł !
 
reklama
marta to testujesz 13 lutego? zycze by ta 13 byla szczesliwa :-)
ja tez mialam testowac testowac 13 lutego ale @ coraz bardziej daje o sobie znac wiec dooopa z testowania bedzie
ktoras jeszcze miala termin testowania na 13?
 
bobo a może to na ........ imagess.jpeg :)))))))) tego życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
bobo jeśli nie będę miała żadnych sygnałów na @ to będę testować tego 13, o retu jak bym chciała żeby się udało ....
 
ilonko niestety to nie na fasoline... to typowe oznaki zblizajacej sie @ :-(
moze nie byloby mi tak smutno jakby nie fakt ze przyszly cykl bedzie stracony :-( moze jakbym wiedziala ze w kolejnym cyklu sa szanse byloby inaczej a tak to jest mi strasznie smutno i zle

marta zycze by byla fasolka :-)
 
bobo ale zawsze CIę tak bolał wcześnie brzuch ?????????????????? bo masz jeszcze ok 5 dni do @ wiec chyba za wcześnie.....!!!!!!!!! nie trać nadziei, bo moze następnego cyklu staraczkowego juz nie bedzie :)
 
Kochana nie pamietam czy tak bolal wiem ze bolal ale nie tyle dni co teraz teraz tak cmi jakby zaraz @ miala byc i mam wrazenie ze ciagle mi sie chce siku chyba sobie pecherz przeziebilam , jakos nie czuje by byla fasola wiec czekam na powodz.....
 
hej dziewczynki!

ja jeszcze godzinę w pracy muszę wytrzymać.

coś się chyba dziej bo zaczyna mnie mulić. mam nadzieję że to tylko znak że fasolka ma się dobrze.
dzisiaj w pracy mam strasznie zimno. kaloryfery zimne od 12 odkąd przyszłam. mam tego już dosyć. postanowione idę na L4 w przyszłym tygodniu. nie czekam na kolejną wizytę.

bobo nie myśl tyle o tym. wiem że to trudne ale to naprawdę nie pomaga. jeszcze kilka dni i będzie wiadomo. ja trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie staraczki. a następny cykl wcale nie musi być stracony. ja też tak myślałam a tu akurat się udało
 
kochana to jak @ sie jednak pojawi to przynajmniej bedziesz wiedziala ile dni cykl masz ale ja tez czuje ze to nie @
 
reklama
Do góry