reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Piąteczka gratulacje!!!
Kurcze niby dziś mało być cieplej ale jakoś tego nie czuję :) Już bym chciała być po @ i zacząć działać, to lubię najbardziej :)))). Muszę tylko dostać się do gina, żeby zerknął na wyniki i wydębić od niego lutkę :)
 
reklama
hej u nas już cieplej czyt. -12:)) i śnieg sobie ładnie pada.
ja chyba też dziś będę podczytywać w ciągu dnia bo po południu wychodze i potem będzie za dużo nadrabiania:)))

piąteczka powiedziałaś m??
 
I ja sie witam !!!!!!!!!!!!!

Piateczko super gratulacje kochana spokojnej ciazy i wogole wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja zaraz siedam do szurania. Wczoraj ogladalam z chlopakami ciaze z zaskoczenia. Kubus pyta sie mnie mamo a tak wogole to dlaczego ty chcesz coreczke??? Ja mu odpowiadam ze mam 4 synkow i chcialabym wkoncu robic kiteczki i szyc spodniczki na to on odpowiada za wolalby jednak miec znowu braciszka :sorry: a za chwile pyta sie Szymonka co on by chcial a maly po zastanowieniu mowi ze on chcialby kroliczka :eek::eek::eek: a swoja droga to dzieciaki jeszcze nie wiedza o ciazy , powiemy im po wizycie u lekarza.

MILEGO DNIA BABECZKI
 
hej! jestem już w pracy więc mogę was nadrobić.

lorelian
imię dla chłopca Julek (Juliusz) jest boskie. mój brat ma właśnie bliźniaki Julka i Antosie i one są mega słodziutkie. a Juluś to taka mała przylepa cioci. Antosia to za to kobitka z charakterem. tak więc gdyby nie to ze brat ma to też bym takie imię dała. a tak będzie Aleksander lub Nina

piateczka gratuluję bardzo. należało się wam. spokojnych tygodni zyczę
 
Piąteczko - gratulacje!!!!! :)))) Ależ to staranie się potrafi nas zaskakiwać!:)

Suonko - zazdroszczę Ci (w takim pozytywnym sensie) tego okresu przygotowań do ślubu :)))

Ja dzisiaj jednak pójdę po ten test choć i tak nadziei prawie nie mam, ale chcę mieć pewność. Tak po cichutku poproszę, żebyście trzymały kciuki, może i na mnie spadnie cud?
 
Piąteczko, cudowne wieści z rana!!!! Gratuluję i tulę z całych sił!!!! Teraz już musi być wszystko dobrze. Twoja fasolka jest bardzo silna, więc nie martw się o nią:-) Ciekawa jestem reakcji mężusia:tak: Tak się cieszę:laugh2:

Swoją drogą, ale ten los jest przewrotny...

Ja dziś dostarczyłam do pracy L4. Niestety nie było dyrektora i nie mogłam załatwić sprawy do końca:-( Więc to nie koniec stresu:-(
 
Ostatnia edycja:
Witam:)

Piąteczka gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No i spokojnej ciaży do końca życzę... hehe u Ciebie trochę krótsza ta ciąża tylko 7m-cy zostało.

Ja niestety dużo czasu leżę tak mnie kręgosłup boli że szok.Najlepiej się jeszcze czuję jak chodzę a pogoda taka,że spacerek krótki i do domu się ciągnie bo zimno.Siedzieć to wcale nie mogę stąd tak mało tu jestem, ale na leżąco Was podczytuje i cały czas za wszystkie ściskam kciuki.
 
reklama
Do góry