reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Ale boisz sie ze z radosci cos mu sie stanie tak....gwarantuje ci ze na poczatku bedzie w szoku ale to bedzie dla niego powod do powrotu "do zycia"
A masz zdj fasolki....i wstawiaj nam tu suwaczek :tak:
 
reklama
Dzoana ja bym chciala :tak:bo sie stara ekipa kruszy:szok:...nie dlugo ze starych sama zostane:sorry2: ....ale napewno nie w tym cyklu skoro bezowulacyjny :zawstydzona/y:
 
no nie mogę cholera dodać zdjęcia znów. Mam wrócić za cztery tygodnie na genetyczne. ps. Mama łazi po domu jak nakręcona i ma chęć go obudzić. ja zresztą też.
 
Piateczko potem ci juz chlop nie zasnie do rana :-D
Ja zmykam do jutra ....ale sie ciesze :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
katy ja zostaję !!! i
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
wszystkie dla Ciebie zielone fluidki

 
Piąteczka - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co prawda nie jestem w temacie co z Twoim mężem nie tak - domyślam się, że cos sie stało i teraz jest pod Wasza opieką, ale życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
 
reklama
No nie!!!
Jak ja nie mogę do was zaglądać popołudniu to sie najważniejsze rzeczy rozgrywają.... :(

Tygrysku- Ty wiesz.... gratuluję najpiękniej jak potrafię. Tak się cieszę ;)

Widzę, że towarzyszyły Wam dzisiaj poza ślubnymi tematy zakupowe. Ja jeszcze jestem od nich daleka ;) ale to pewnie kwestia czasu i zacznę szaleć ;)

No ale zobaczymy...

Miłego dzionka Wam życzę ;)
 
Do góry