reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

lori mnie się Julek podoba :tak:i nawet o tym imieniu myślałam ;-)
ja testuje a raczej termin @ mam na 19 lutego zobaczymy co los przyniesie
 
reklama
Lorelain moja szwagierka szalala na punkcie tego imienia i szczerze to przedtem mi sie nie podobalo ale teraz mysle ze jest slodkie :-)


Ja tam wozkow nie szukam na razie:-( ale jestem w temacie rzeczy do nowego domu:-), na wakacjach bedziemy robic tynki i moze zaczniemy robic lazienki ikuchnie na jesieni wiec szukam
Znalazlam takie lampy do sypialni ktora bedzie w jasnych cieplych kolorach :-)Lighting | Homeware | Next Official Site (Page Six) bardzo mi sie podobaja i chyba je kupie w przyszlym tygodniu :tak:
 
katy ogólnie czuję się się normalnie i o dziwo jak na razie za bardzo nie świruję:tak: choć chciałabym już testować.
teraz od jakieś godziny trochę czuję podbrzusze ale poza tym nic. A no cyce powiększone ale akurat to zawsze mam kilka dni przed @ :-(
a co do upławów to bez wkładki teraz ani rusz i z obserwacji śluzu też można zrezygnować:-D ale poza tym nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu z powodu "dowcipnej" formy lutki;-) gin. powiedział, że działa bezpośrednio tam gdzie powinna i omij wątrobę. A teraz i tak witamin dużo wcinam to może i lepiej.

fajne lampy:))

lori Julian fajne imię:happy:
 
u mnie mąż wybierał ostatnio to teraz wybieram ja

ja dziewczyny cały czas bardzo trzymam za was kciuki!:-)

edit:

Katy
- podoba mi się ta jajowata :D

Jane - u ciebie ta temperaturka bardzo obiecująca ;)
 
Marta ladne imiona :-) widze ze kolejna z Poznania :-) gdzie Kochana mieszkasz? kiedy masz termin @?
Ciekawe ktora bedzie pierwsza w lutym?
 
reklama
Może Wam Kochane trochę powiem o sobie bo tak piszę i nie wiecie z kim. Otóż mam 26 lat, a mężuś 29. Jesteśmy małżeństwem prawie dwa latka :) a razem w sumie cztery... jestem na ostatnim roku studiów i w czerwcu mam obronę magistra, pracuję od początku ale niestety nie w zawodzie, szukam czegoś ale jest ciężko, na razie muszę tu być bo mam umowe o pracę, też jest nieciekawie ale jak tylko zafasolkuję idę na l4, wiem... trochę egoistyczne z mojej strony. no to tyle o mnie :)
 
Do góry