reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
jane, miałam bardzo podobny bukiet tylko zamiast tych białych kwiatuszków miałam zielone liście pod spodem. a reszta praktycznie taka sama:-)

sylwia, nie nastawiam się na dalsze chudnięcie, raczej mi to nie grozi:-p
 
ja mniej wiecej 14 lutego to bedzie 34 dc a teraz mialam w 41 dc zobaczymy najszybciej dostalabym w srode zobaczymy cop i jak czekam do 25 lutegowtedy sie wszystko okaze ale jakos sie nie nastawiam na fasolke choc bardzo czesto byly bobo sexiki
 
Ostatnia edycja:
no to trzymam &&&&&&& za fasolinke :-) w lutym chyba sie jeszcze zadna fasolka nie pojawila? ktos musi byc pierwszy
ktora ma na teraz jakos termin @?? przyznawac sie :-)
 
reklama
Ja bylam sie wykompac zdjelam z siebie cycnik a moje cyce wcale nie lepiej nadal bola, leze w lozeczku ogladam swoj serial i czekam az moj mezus wroci z pracy :-)
 
Do góry