reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Ilonka - super jest ta huśtawka którą wstawiłaś ... będę musiała sie zastnowić nad nową bo ja sój elrzaczek pożyczyłam przyjaciółce a ta dwójkę dzieci już w nich odchowała więc trochę jest wyeksploatowany :sorry:

bardzo podoba mi się taka pościel FLOWERS cot bumper, Nursery ... poprosze o nią siostrę, będzie w czerwcu to by mi ją przywiozła ;-)

coś takiego będę u nas szukać na wiosnę do leginsów i balerinek http://www.vertbaudet.co.uk/materni...tm?ProductId=017003119&FiltreCouleur=0062&t=6
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lori teraz tyle tego jest ze by sie chciało wszystko :) :-D ale ja przy Jasiu nie miałam nawet leżaczka, mam tylko krzesło do karmienia jak coś ;-) posciel piękna , podoba mi sie ta w zwierzątka no i ten śpiworek do tego ahhhh cudo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
e
Ja jak sobie tak myslę i obliczam to chyba 2 tysiące to bedzie chyba mało !!!!!!!!! masakra

a własnie jakie są zmiany w becikowym ????? któraś wie???????? bo widziałam ze było dzis w gazecie a juz nie kupiłam !!!!!!!!!!!!
 
ale Wy dużo piszecie :) przeczytałam wszystko i już nie wiem co napisać :D
fajne te cuda wstawiacie, raaany ja to w ogóle jeszcze o tym nie myślę, w ogóle jestem zielona w chustawkach, przewijakach, mebelkach aaaaaaaaaa :D póki co dzisiaj mnie tak bolą cycusie, że szok
 
Pościel śliczna. Bujaczek też fajny. Kołyska też. Ten z Fisher Pricea jest o tyle fajny że jest na prąd, ma 6 biegów, i obracany leżaczek. Da się go ściągnąć i postawić na ziemi. Ma melodyjki i ruchome wiszące zabawki. Myślę nad używanym, ale zdecydowanie tańsze są na angielskim ebayu. Jeszcze dużo czasu mam żeby coś wybrać.

Ilonka, ten lekarz miał takie stare usg z małym ekranikiem. Poza tym Małe było wygięte w łuk, więc nie można było go dobrze zmierzyć, więc nie sugeruję się tym pomiarem, bo wyszło mniej. Ale główka była w sam raz na ten dzień:tak: Będę odpoczywać ale najpierw muszę iść poinformować dyrektora że nie będę pracować już. Boję się:-(

Dziewczyny co z tym stanikiem? Kupić normalny czy taki ciążowy jakiś??? Dziś w pytaniu na śniadanie pokazywali śliczne do karmienia. http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazy...is-katarzyny-cichopek-na-jedrny-biust/6441005
 
Ostatnia edycja:
ja mam cos takiego dla malej :
c_big981800.jpg
1291121605_142781756_1-Zdjecia--Krzeselko-Milly-Mally-Active-1291121605.jpg
g1.jpg
 
no to laseczki ja lecę do wanny żeby zdążyć przed chłopakami i może przeczytam jeszcze coś ciekawego w "będę mamą" :-D

jak jeszcze upatrzycie coś fajnego to wrzucajcie bo ja sobie wszystkie linki zbieram do ulubionych .... a potem .... hulaj dusza i karta kredytowa męża :-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej dziewczynki
Alez tu sie pisalo dzisiaj..........:tak:

Gosiulek ja tak mam ale ja mam po tej laparoskopi i co drugi miesiac:tak:
Bobo wiec trzymamy &&&&&&&&&&&&&:-)
Suonko ja bym wolala ciebie zobaczyc w takiej sukience ;-)
Anisiaj alez piekna sukienke mialas:wink:
a u mnie dalej katar i gardlo trzyma ale tempka stoi i nie zaznaczam jako zaburzonej bo goraczki nie mam...jak myslicie zaburzona czy nie????:eek:
 
reklama
Do góry