reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

witajcie:)ale mi ochoty narobiłyscie na jakies dobre ciasto...a u nas niestety biedronki brak:(((bobo ja mysle ze to fasolka czego ci kochana z calego serca zycze:)katy widze ze my to na takim samym wozku jedziemy,te nasze cykle..no nic do 3000 strony jeszcze troszke...
My z moim m dzisiaj leniu****emy,odkad wrocilam z pracy i zjedlismy obiad nie zrobilismy jeszcze nic:(((achhh raz nie zawsze:)
kurcze zwykle @ mam 3 dni i pozniej plamienia a teraz juz 6 dzien i nawet dzisiaj takie normalne krwawienie mialam..ja juz nie daje rady z tym moim cyklemmm...
 
reklama
asiczka nie nastawiam sie na nic bo po poronieniu nie wiadomo co i jak . zreszta malami tez miala pieknie wysoka tepke i w ogole i tescior negatyw :-( poki co grzecznie czekam na rozwoj sytuacji :-)
katy do lozka pod kolderke zmykaj bo nam sie jeszcze rozlozysz na amen
 
Katy ano kompletuję sobie :) ale marzę aby kompletować juz wyprawkę dla córusi :) :-D dawno nie jadłam faworków, hmmmm wieki chyba juz !!!!!!!!! no i nie rozkładaj nam sie tu,!!!!!!!!!!!!!!!
bobo spodnie od poniedziału, są jeszczw bluzeczki do tego, ale ja wole z krótkim rekawkiem do spadnia a spodnie długie :-D Gazetka Lidl 6. 2. 2012 - 12. 2. 2012 | Promoceny.pl – gazetki, promocje, przeceny
Jane ja własnie idę do lodóki po jarzynową :) ociele sie dziś ale co tam , mam smaka na nią :-) a jaką sałatkę na szybkiego zrobiłaś???????????
asiczka raz na jakiś czas można a nawet trzeba nic nie robić :):-D
 
No faktycznie Asiczka mamy przepieprzone z tymi cyklami...ja tak w ogole mam 28 dniowe tylko nie wiem co z ta tempka :zawstydzona/y:


Wiesz Ilonka po 30 tce to juz czlowiek zaczyna sie rozkladac :-D:-D:-D
Bobo ja caly czas w lozku pod kocykiem bo mam laptopka na specjalnej podstawce tak ze 2 w 1;-)
 
Ostatnia edycja:
mnie dzis brzuch boli jest mi nie dobrze wczoraj mialam tro samo ;/ chyba musze ograniczyc jedzenie ale za bardzo to nicv nie zjadlam takiego
 
kurcze ale bym sobie zjadła chrust .... ooooo albo truskawki w polewie czekoladowej milki ... zaraz się popłaczę że nie ma truskawek

w ogóle to nie pisałam wam, ale wczoraj wieczorem strasznie sie pokłociłam zmężem tak że spałam całą noc obrażona na kanapie w salonie ... a o co poszło? ... o pilota od telewizora :confused2:
 
ilona taką sałatka na winie:) tzn dodajesz co się nawinie:tak: lodowa, awocado, pomidorki cherry, prażony słonecznik, papryka przyprawione i polane oliwą. Ja uwielbiam takie mieszanki. Uwielbiam awocado i prażony słonecznik:))

katy to zapodaj sobie czosnek:)) tylko po boboseksach bo będzie ciężko;-)
ja też w laptopikem na kanapie się rozłożyłam:))

a co do cykli popieprzonych to ja dopóki się nie starałam byłam święcie przekonana że mam książkowe, prawie idealne a tu dupa.. jak wytrwam do 12 dnia fl tym razem to będzie sukces!!

a i zapomniałam, że jednak będę piec chlebek, co prawda dopiero jutro rano ale dziś muszę ciasto przygotować żeby sobie wyrosło:)

a co do chrustu to ja mam tradycję z moimi przyjaciółkami, że zawsze w tłusty czwartek się spotykamy i robimy:tak:
 
Ostatnia edycja:
gosiulek - ty lepiej nie mów dwa razy bo wiesz ja jestem logistykiem więc potrafię się teleportować w różne miejsca świata :-D

jane
- ooooh ja tez bardzo lubie avocado mmmmm zwłaszcza takie z czosnkiem, limonka i pomidorkami na zbożowej aknapce o mniam ale bym zjadła ....... ah albo bym zjadła szpinak z gałka muszkatałową

z kad wy macie truskawki? ..... kutfa jak będzie lato musze sobie zamrozić


o albo bym zjadła ciasto z malinami i mascarpone
 
reklama
Lori widze ze ty bys zjadla.....wszystko:-D:-D:-D....ale oczywiscie na chrust zapraszam moze to troszke dalej od Gosiuka ale przy okazji zwiedzisz Big Bena:tak:.....kochana a ty jako kobieta w blogoslawionym stanie wynosisz sie ze sypialni:szok:....to meza trzebabylo tam wyslac

Gosiulek a co to dzisiaj ci faceci maja z tymi faworkami :-D

Jane fajnie sie zapowiada ta salatka , a co do cykli tez myslalam ze sa ok i ze jestem super plodna :-(
 
Do góry