reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
dziewczynki ja serio nie wymyslam :-( bola plecy latam siku i cyce nie takie .... kurde czyzby juz tak szybko mnie dopadlo? zreszta nie wiadomo kiedy byla owu i jaki cykl dlugi jest?
lori nie mozesz myslec negatywnie bo dzdzi nic nie jest i jest wszystko dobrze :-) tak trzeba myslec Kochana
 
bobo a może test zrób??

lorelain na pewno wszystko jest ok. Stres nie pomaga ale rozumiem że się martwisz...
 
No troszke cichutko :-( a ja w koncu mam chwile dla siebie :-)maz wybyl za taksowkarza, brat robi chrust:tak: a ja sobie po kapieli kolo pazurkow gmyram :laugh2:
Lori ale pamietasz jak Ilonka swirowala przez brak objawow??? No i to bylo tymczasowe...u cibie pewnie tak samo, nie zawsze bedziesz sie czuc jednakowo, bedzie ok
Bobo a moze poprostu idz i kup test???? Skoro nie wiadomo kiedy mialas owu ??? Przeciez jak wyjdzie jedna to swiat sie nie zawali bo jeszcze w kolejnych dniach wszystko sie moze zmienic
Jane a ty dzisaj nic nie pichcisz???
 
bobo to najwyżej zrób test...

katy ja dziś nic nie pichcę bo muszę sobie trochę poleniuchować:tak: ostatni weekend i tydzień miałam dość ciężkie i nic mi się nie chce...

qurcze już się zaczyna... mam wrażenie że brzuch mnie boli leciutko jak na @... tak jak ostatnio...a miałam nie świrować.
 
Bobo no ale skoro nie wiesz a jakim etapie cyklu jestes to sama zdecyduj , przeciez jestes dopiero swieza mezatka i organizm potrzebuje czasu do powrotu po poronieniu, jesli nie wyjdzie nie zalamuj sie .....wszystko jeszcze przed toba;-)

Jane w sumie masz racje:-).....ja w tamtym tyg sie leniwilam a w tym dalam sobie po garach :zawstydzona/y: i ledwo zyje a co do bolu to ja tak zawsze mialam po owulacji a tym razem nic :eek: moze jeszcze nie mialam tej cholernej owu :eek:
 
reklama
bobo to zrób test, najwyzej zostanie CI jeszcze 8 :)
Kati jeśli lubisz bardzo słodkie ciasta to daj do budyniu cukier, ale ja radzę tego nie robic bo za słodki wyjdzie, :-p

Lori spokojnie :) mnie tez minęły na chwilkę objawy także nie musi sie nic dziać:)
 
Do góry