reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
bobo ja kupuję gotowe w biedronce juz o smaku kajmaku nie bawię sie w gotowanie itd tego karmelu ! a mleko na budyn sie gotuje :p
 
no pewnie to nadzieja albo stres bo ja od owulacji cały czas chodzę jak nakręcona

katy
no dziwna sprawa, może rzeczywiście jeszcze nie miałaś owul. pomęcz jeszcze trochę m.

ilona ale mi smaka zrobiłaś tym 3 bitem:tak:
 
Jane pyszny wyszedł ale chyba bede musiała sie podzielić z kimś bo chyba tego nie zjemy sami,:sorry: powiem szczerze ze robi sie szybko ! :)

Miałam okropną kuchenkę kupioną w biedronce niedawno i miałam jej dość bo mi ciasta nie rosły jak trzeba , dziś mam nową wiec mam nadzieje ze bedzie juz git :) w poniedziałek wypróbuję na chałce :)

aaaaaaaa fajne bedą w lidlu spodnie od piżamki za 24,99zł , mysle czy by nie kupić :sorry: pod brzuszek bedą chyba dobre, pójdę i luknę jak coś to kupie bo ładny mają jasny kolorek a ja takie lubie :)

bobo ten karmel kosztuję 4,99zł, jest w puszce :) są 3 smaki, kokos, kajmak i orzechowy, JA kupuje kajmak do tego zawsze :) ale jak to woli :)
 
Ilonka mowisz ze kompletujesz garderobe :-)

Jane no wlasnie sprobowalam ale u nas w domu sie nie da o takiej porze dnia:zawstydzona/y:......wszyscy jakby sie zwolali, jak tylko sie zamkniemy w pokoju od razu telefony, pukania do drzwi itp....no zwariowac mozna :eek: wiec przelozylismy na pozny wieczor jak juz goscie pojda:tak:...bo mi sie szykuje siostra z mezem....no ale on z tych porannych ptaszkow wiec o 9tej bedzie po gosciach :-D


A gdzie everybody????????????????:eek:
 
poszlam przed chwila po parowke jem sobie a moj maz do mnie; ojej Ty w ciazy jestes? jesz parowke? ja nigdy nie widzialem jak jesz parowke! w ciazy jestes! hahaha
ilonko kupie i bede robic o efektach poinformuje :-) a te spodnie to od kiedy?
 
tak mi ślinka pociekła na tego 3 bita, że sobie szybką sałatkę machnęłam:)) późno już ale własnie ją wcinam:-p

katy no to masz normalnie boboseksy z przeszkodami;-)

bobo to może jednak zrób ten test??
 
reklama
A ja chrust wcinam:tak:....tylko braciszek sie pomylil i zamiast szczypty soli dodal lyzke :szok::szok::szok: wyszly w sumie dobre ale troszke slone:-D



A mnie cos zbiera....gardlo mnieboli w nosie mam sucho ze az piecze a w nocy zatkany.......i jeszcze mnie lamie w kosciach :zawstydzona/y:
 
Do góry