reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Cześć dziewczynki :-)

Jak Wam minął dzień? Ja wróciłam z pracy i dziś będę już tylko leniuchować:-)

Ależ pyszności dziś na forum są .... mmmmm...... ależ bym zjadła :-)

domiska a Ty robiłaś w końcu ten progesteron? Bo może masz tak jak ja,że masz niski i trzeba coś na to zaradzić... Tylko ja to sama muszę zainterweniować u mojej lekarki albo w swoje ręce sprawy wezmę :-)

katy może rzeczywiście tej owulki nie było...

bobo zrób test i być może sprawa się rozwiąże :-)
 
reklama
dziewczynki a ten progesteron to bada sie o okreslonym dniu cyklu czy mozna kiedy sie chce? duzo o nim sie pisze i chcialam wiedziec co i jak bo moze bym sobie zrobila hihi :-)
 
Rozia no wlasnie testow juz nie robie ale dla dobra sprawy maz jest dzis moj :cool2:



Ups post pod postem ......myslalam ze ktos cos wrzuci w miedzy czasie :sorry:
 
no jakąś sałatkę (taką z awokado) albo jakieś ciacho, mmmmm....

katy męcz, męcz:)

Ja to myślę,żeby iść za przykładem Lori w tym cyklu i wskoczyć w jakieś odjechane wdzianko;-)

bobo progesteron robisz w 7 dniu po owulacji. musi być powyżej 10
 
ale sie rozpisalyscie hehe
lori a ja truskawy mam prawie codziennie hehe co prawda to nie to samo co z dzialki ale zawsze cos tyle ze ja jem z czekolada wedla ;p

ilonko widze ze avatarka zmienilas szczerze to tamten jakos taki ladniejszy byl ten taki szarawy

bobo moze zrob testa
mialam cos jeszcze napisac ale nie pamietam co wybaczcie ;p
 
Hmmm jak tu w wdzianko wskoczyc jak mnie w krzyzach lamie :zawstydzona/y: ale ty kochana szalej, szalej jak te kilka dni sie chlop wyglodzi i potem strzeli to moze byc ciekawie :-D
 
reklama
Do góry