reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Ania a co tam sie bedziesz oszczędzać i męza, pomęcz jeszcze węgorza :) przeciez to nie boli :-p hihi :) hmmmm wynik mi nic nie mówi ale Jesli chodzi o grubosc endometrium w okolicy owulacji to najbardziej optymalny jest wynik 10mm, zródła podają rożne normy gdzie dolna granica to właśnie 8mm nawet 6mm. także jest OK :)
Lori w 3 tyg od zapłodnienia czyli 5 tyg, miałam pęcherzyk 6mm , potem w 7tyg (równo) była mała dzidzia z serduszkiem ale nie wiem ile miała cm bo nie zmierzył mi, i pęcherzyk miałam od początku spłaszczony, teraz był normalny jak na moje oko :)

a Ja robię ciasto 3 Bit :) ktoś chętny ??????:) jak coś zapraszam za godzinkę bo wstawiłam go do lodówki teraz :-p
aha i chyba moja waga zepsuta jednak hihi, bo dziś sie zważyłam to ważyłam 62,5kg( pare dni temu pokazało 65kg :szok: wiec bede sie ważyć tylko u gina bo tam mi ostatnio pokazało 63,5kg !!!!!!! no ale nie wieze ze waży tylko tylko ,,,ehhh a szkoda !!!!
 
witam
ja dziś mam jakieś dziwne przerwy w dostawie prądu i co jakiś czas wszystko się wyłacza:wściekła/y:

ale nie idę nigdzie wieczorem i siedzę to z wami pod kocykiem. Musze jeszcze mieszkanie ogarnąć... nie chce mi się...

katy dziwna sprawa z ta temp.???

domiska
no szkoda…ściskam mocno!!

piateczka widać, że twoja radość i szczęście na twojego m mają zbawienny wpływ!!

rozia tak trzymać!! Super nastawienie

ania mój gin. mi wczoraj tłumaczył, jak te testy owulacyjne odczytywać. Wygląda to tak, że jak masz ten test na którym jest najciemniejsza testowa krecha a na następny dzień już jaśniejsza to wtedy dopiero od tego momentu owulacja będzie w ciągu 36 godzin. Mi się wydaje, że u Ciebie owul. będzie w ciągu najbliższych 2-3 dni. Ja bym na twoim miejscu jeszcze m pomolestowała:tak:

joweg mam nadziejże, że to jednak fałszywy alarm i wszystko będzie dobrze z twoim m. A tobie jak bardzo się @ spóźnia?? Robiłaś test?
 
ilonka kazda waga pokazuje innaczej i w innym miejscu moze pokazac inna wage ;/
ja nie pamietam jak bylo u mnie ale wiem ze w pazdzieniku starsznie mnie bolal jajnik przez kilka dni i wiecie co on przerosl i nic z tego nie bylo ;/ po 3 dniach od usg dostalam @
 
a co tu tak cicho??
ja już posprzątałam i zamierzam się troszkę pobyczyć:tak:
może jakiś film oglądnę.
 
reklama
Do góry