reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

dziękuje Ilonko też mi się wydaje że to nie do końca owu była ale zobaczymy to co proponujesz?? męczyć mojego mężusia czy dać już spokój??

hmm gin nie powiedział mi czy była owu czy nie :( z wyniku jaki dostałam to napisane jest że widać pęcherzyki dorzewające endo 8,53 coś ci to mówi kochanie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania - ja na wszelki wypadek dalej bym męczyła męża:tak:

Ilonka - pamiętasz co dokładnie wydziałaś na swoich pierwszych badaniach usg?
 
piateczko ty mowisz ze dzidzie teraz masz hihi to patrz jaka ja mam ;p IMG_4184.jpg
 
Kurde dziewczynki czuje jakbym zaraz mala @ dostac :-( bola plecy i jakies uczucie mokra tam mam.
Lori kiedy masz wizyte u gina?
Domi powodzenie w nasteonym cyklu musi byc :-)
 
hej dziewczyny :D jestem hehe na chwile bo zaraz spadam do tesciow :) tesknie za wami hehe mileog weekendu i spoznia mi sie @ :/
 
a ja mam nudny weekend w domu ;/ wiekszosc czasu siedze w domu i dostaje juz dola przez to sniegi mnie dobijaja i ten mroz u mnie -25 ;/
 
hej aniabuchowicz- w sumie niby mowia ze to przerzuty itd, ale badania na markery nowotworowe i nic niema wiec na razie zyjemy nromalnie i staramy sie o tym nie myslec ale sie nie da w sumie .....
 
reklama
Joweg kochana tule mocno :* będzie dobrze zobaczysz i masz rację nie da się nie myśleć :( niestety
 
Do góry