reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Temperatura w dół, początek plamienia...czyli wszystko jasne. Miałam się nie rozczarować , ale się poryczałam...

No nic może następnym razem...
 
reklama
Domiska, przykro mi i przytulam mocno
KvnAwzIp75FvaCFAAAAAElFTkSuQmCC
Może w następnym cyklu się uda:-)
 
ja mam strasznie dziwny cykl ;/ ten miesiac jest dla mnie dziwny nie mam zadnych boli wogole ;/ a pryszcze m,i tak wywalilo jak nigdy ;/
 
sylwia myślisz że jestem już po owu :eek::szok:
Ilonka możesz mi coś powiedzieć o mojej tempce ??
dziękuje za pomoc kochana :*

Domiśka tule mocno :*
 
reklama
Ania jak dla mnie to jeszcze nie było owu, a co mówił gin????? ze była juz owu ?????????????? bo jak dla mnie to jeszcze nie było, bo ten śluz u Ciebie nie był płodny jakiś,no ale test owu pozytywny wiec sama nie wiem !!!!!!!! chyba trzeba poczekać co przyniosą najnliższe dni !!! no nie ma innej rady !!!!!!

domiśka przykro mi :( tule Cię !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry