reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Witajcie Kochane :-)
ja od wczoraj zdechnieta :-( jajnik boli i plecy bola ze spac nie moglam tempka z rana 36.6 o jeden wieksza niz wczoraj a 2 wiecej niz 2 dni temu, no ale z racji boli @ czuc na kilometr :-( czuje sie jakbym miala zaraz werdote dostac a do tego mokro tam i latam i sprawdzam czy jest @ :-( tylko kiedy ona sie pojawi?
co do malej madzi to az szkoda slow na ta matke :-( ja nie wiem co to sie dzieje teraz na tym swiecie?
 
reklama
katy bardzo ciekawe zobaczymy coi bedzie dalej
slyszalam o tej madzi i szkoda anioleczka
[*] ale zeby tak dziecko pochowac szok czemu tak sciemniala co z niej za matka zobaczymy co sekcja pokaze
 
Ja uciekam do pracy. Wieczorkiem do Was zaglądnę, bo już mi chandra przeszła i wracam do Was:) Nowy cykl pełen możliwości przede mną i tego się będę trzymać:)

Miłej, leniwej soboty wszystkim życzę :)
 
dzień dobry wszystkim
Co do Madzi
[*] nie wiem co powiedzieć myslac o jej matce to tylko złe słowa przychodzą do głowy ale zobaczycie znając polskie realia psychiatrzy stwierdzą że była nie poczytalna ;(
ilonko bardzo się ciesze że wszystko u ciebie dobrze:tak:

całuje was mocno ::*:*:*:*:*i Zyczę miłego dnia :)

PS czy któraś z was może spojrzeć na mój wykres bo nic z tego nie rozumiem ;/
 
mój kotek właśnie skończył
empty.gif
empty.gif
-miał być obrazek ale dupa z tego- ćwiczonka

wykończony
 
cześć piąteczko jak mężulek ?? jak się czuje i jak długo będzie potrzebował rehabilitacji?? czytałam na szalonych o tym ale myślisz ze na prawdę aż tak długo będzie musiał ??
Pozdrawiam i całuje :*
 
Witam się i ja sobotnio. Rozmawiałam z mamą i właśnie mi powiedziała, że znaleziono ciałko Madzi. I przepraszam bardzo, ale gdyby coś się mojemu dziecku stało, to pierwsza myśl jaka by mi przyszła do głowy to, żeby je ratować, wzywać pomocy, a nie na zimno wyrzucić ja śmieć. Coś czuję, że ona sama zabiła Madzie, bo straciła panowanie nad sobą. Nie ma w żadnym języku określenia na takie bestialstwo:wściekła/y:
Szkoda, że jednak ktoś Madzi nie porwał, może wtedy miałaby szanse na normalne i szczęśliwe dzieciństwo:-(
 
reklama
Do góry