reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Asiczka poczytalam i dziewczyny poradzily w tym Gosiulek zeby zarzywac a jest on na rozrzadzenie krwi, w macicy czesto robia sie mikrozakrzepy ktore uniemozliwiaja zagniezdzenie sie zarodka czyli powoduje ze macica jest lepiej ukrwiona ;-)
 
reklama
asiczko również mamusiu Igorkowa:))) cieszę się,że chociaż trochu zapanowałaś nad tymi cyklami....wiesz,ja właśnie w takim cyklu,kiedy totalnie dałam na luz zobaczyłam te magiczne kreseczki...kochana luzuj luzuj ale nie zapominaj z mężem spotykać się w tym i owym celu:-Dżyczę powodzenia myszko:*
Katy a co u Ciebie babeczko?Jak zdrówko w Tym mrozie??buziaczki
 
dziekuje katy moze i ja zaczne brac ten acard,ja przy @ mam straszne skrzepy,wiec moze i mnie sie to przyda..hmm..

agniesia
no troche zapanowalam nad tym cyklem,choc nie zmienia to faktu ze zbliza sie okres serduszkowania i juz licze,przeliczam,ale staram sie jakos tak realniej i spokojniej do tego podchodzic..w tym cyklu na uregulowanie zaczynam brac luteinke wiec mam nadz ze to tez jakos wspomoze sprawe:):-)

Dziewczyny nie wymrozilo was tam w tej Polsce??Kurcze dzwonilam do mamy i mowila ze nosa z domu sie nie chce wytykac tak zimno..u nas tez zimno jak na angielski klimacik,wlasnie jest -3,ale tutaj chalupki nie ocieplone ze marzniemy wszyscy :((zmienia sie klimat,nawet tutaj to czuc..
 
Agniesiu u nas w sumie nie ma -27 jak u mojej mamy ale mamy -0,5 stopnia ale przysiegam sie czuc jak -15...tutaj jest wieksza wilgoc wiec jakos tak mocniej czuc ten ziab....brr....
A ja kochana nadal sie staram juz 15 cykl :zawstydzona/y: i konca nie widac.....weteranki tego watku juz sie ciesza bobaskami a ja nadal jako starajaca a jak tem ten moj przystojniak....nie moge sie napoatrzec jaki on kochany :-D


Gosiulek jestes niezastapiona ;-) zapomnialam to dodac ;-)
 
Katy, asiczko ja wierzę,że będzie dobrze,Tobie asiczko ta lutka na pewno pomorze,ja też nią regulowałam cykl....Katy a kiedy byłaś na kontroli u gina,wiesz może przeoczyłam gdzieś Twoją wizytę,ale wierzę,że jeszcze w tym roku,chińskim roku smoka(według azjatów bardzo płodny) Ty kochanie,asiczka i wiele innych dziewczyn z tego wątku doczekają tego czego doczekać tak się nie mogą...a ja Wam z całego serca kibicuję i trzymam kciuki:***
Dziewczynki ja zmykam do łóżeczka się wygrzać,bo od tego kataru ledwo dycham.Kolorowych snów i owocnych serduszkowań moje drogie:**
 
Potwierdzam tutaj w anglii strasznie czuc nawet taka minimalna -ową temperature...my jeszcze nad samym morzem gdzie ciagle wieje to juz wogole..

katy bo ty kochana to zostalas jako taka wisienka na forumkowym torcie:))przyjdzie i na nas pora kochana,ja w to mocno wierze,inaczej nie byloby sensu dalej sie cieszyc z tego planowania:))Mam nadz ze TEN szefo do gory:cool: ma dla nas w zapasie takie male fasolki:)wkoncu wiosna idzie wiec moze cosik nam sie zasieje..hihi.glowa do gory!!!!

gosiulek dzieki za porade:))musze do mamci zadzwonic zeby mi kupila ten acard,bo tutaj nie wiem czy dostane ,jak znam zycie to pewnie nie.

Zmykam dziewczynki tez spac,jutro rano trzeba do pracy wstac:(nawet na m juz nie czekam bo nie dam rady..kolorowych snow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Pa Agniesia i spij spokojnie ;-)
Asiczka ..... wisienka powiadasz????:-D:-D:-D Tylko te pieterka przybywaja i przybywaja a ja ta biedna sierota nadal czekam :-)
Ja mysle ze pan B wkoncu mi(nam wszystkim) pozwoli zostac mamusia (mi) :tak:
 
reklama
Gosiulek kochana teraz dopiero zauwazylam ze pytalas mnie o Acard:szok::szok::szok:........czasami tak mi przeskakuja te posty ze szok:szok:....nie zauwazylam :sorry:

Tak biore jak pan Bog przykazal :tak:ale bole glowy i tak mi sie zdarzaja....juz sama nie wiem:eek: przychodza i odchodza ale przynajmniej te nudnosci mi minely uff.....:-)
 
Do góry