reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Gosiulku to dobrze...ucałuj Kacpiego od e-ciotki,ale ostrożnie,bo umnie katarzysko po kolana....ale naszczęście tylko katar.....a starankowo to na jakim etapie Kochana jesteś?
Scotland ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~óto fluidki,stare już ale jare:))))
 
Hej Gosiulka co to zapesymizm...wiesz,że Te dziewczyny najbardziej pesymistycznie podchodzące do tematu z brzuszkami biegają...w Tym ja,wielki niedowiarek...a dzisiaj moje cudo mało przez USG do mnie nie wskoczyło:-)Trzymam kciuki za Wszystkie czekające na taki cud....buziaki
Igorek ucałowany:****
 
nareszcie na teście owu uśmiechnięta buźka :) więc do dzieła :D:D:D:D dziewczynki ślijcie fluidki :-D:-D:-Doj będzie się działo :tak:
 
Hej Gwiazdeczki...nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta:zawstydzona/y:Ja tylko wpadam raz na miesiąc i znikam w gąszczu dnia powszedniego...ale w miare możliwości podczytuję co w trawie piszczy...dlatego wszystkim nowym ciężarówką wielkie gratulację i spokojnej ciąży życzę:*
A wszystki staraczką owocnych staranek i pozytywnych wieści:)))
Ja wpadam powiadomić,że dzisiaj miałam wizytę i okazało się,że moja ciąża jest o ponad tydzień starsza niż wskazuje termin ostatniej miesiączki....i...pan doktor tak spojrzał i mówi,że chyba mi się drugi synusiek szykuje,więc wygląda,że Maksiu jednak będzie...ale za tydzień mam usg 3/4d i już powinno być widać dokładniej:))Jestem bardzo szczęśliwa,że ten mój ufoludek tak dzisiaj fikał....buziaki kochane:*

agniesiu i ja kochana o tobie pamiętam,tez jakos rzadko tu zagladam,zajec nie brakuje w ciagu dnia a i wyluzowalam troszke bo jakos tak juz obsesyjnie o ciazy zaczelam myslec i cykl mi sie moze od tego tez tak wydluzyl,teraz jakos na luzie podeszlam i mialam 36 dni wiec jeszcze w miare,napewno lepiej niz 47 hihi:)Kochana fajnie ze z twoja fasolinka ok,ze czujecie sie dobrze:))To kolejny facecik ci sie szykuje??kurcze nie jedna baba chjciala by miec w domu taka meska obstawe heheh:)))
 
Jestem i ja....co prawda padam na twarz ale dzieki Bogu juz koniec dnia :tak:

Zacharowalam sie dzisiaj na smierc :eek:

Karolcia no juz mam przesyt seksu :shocked2:
Nosku jest prawie po rowno...ciazowek chyba 23 a staraczek 26 chyba;-)
Malami ja nadal trzymam kciuki :-)
Anaber ale ci sie dziadostwo przypeletalo.....zdrowka:tak:
Axarai w koncu sie pokazalas tylko szkoda ze tak ci dokuczaja objawy
Roszpunka maz w klotni nie ma szans teraz jest dwoch na jednego:-D
Betty piekne mieszkanko
Karolek cudne wiesci
Agniesia pewnie ze cie pamietamy tylko ty o nas czesciej pamietaj
Ania to do dziela:tak:
 
Rozia przytulam, mam nadzieję, że dół szybko minie...u mnie też kicha, czuję, że @ nadciąga. Temp. niby leciutko odbiła, ale w ciągu dnia niska. Mam pmsa, warczę na mojego męża. jeszcze żeby było zabawniej to dostał rwę kulszową od 3 dni ledwo z bólu żyje... ech.

Zobaczysz wszystko się poukłada :)
 
reklama
katy​ kochana to zwolnij bo nam sie zacharujesz!!!katy widze u ciebie na enpr ze zazywasz acard,mozesz mi powiedziec na co to?bo zauwazylam ze kilka dziewczyn to zazywa..
 
Ostatnia edycja:
Do góry