reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

zagubiona no no brzusio jak marzenie no i te oczka i rzęsy :-D hihih :)
losiczka to mam nadzieje ze wrzucisz zdjęcie testu bo bedą juz krechy jak malowane !!!!!!!!!!!!!!!
Lori mnie tak samo bolał brzuch jak np długo chodziłam albo Jasia podniosłam, wiec to raczej normalne !!!!!!

to Ja jutro Wam wstawię fotkę brzunia bo dziś to bede lecieć lulu juz, ale moja mama ostanio powiedziała ze skoro JUZ teraz mam taki to nie wie co bedzie pod koniec :szok: a i dobrze ja uwielbiałam brzuszek ciążowy z Jasiem i jak dla mnie ciąza mogła by trwac nawet i rok hehe :)
 
reklama
Zagubiona sliiiiczny brzusio :) jakas opalona jestes czy takie swiatlo? ;) i jak sie ladnie Brzuszek do nas usmiecha! :)

Losiczka rob testa i dolaczaj do nas na pazdziernikowym watku :)

Kto nastepny testuje, faktycznie sie w styczniu fasolki posypaly :) mam nadzieje, ze bedzie to szczesliwy miesiac nie tylko dla (juz) ciezaroweczek, ale przede wszystkim dla staraczek!!!

Sle fluidki dla Was wszystkich dziewczyny ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
krak dziekuje chyba swiatlo takie nie obejrzysz sie a tez taki ci nagle wyrosnie, mi strasznie szybko te 5 mies zlecialo dopiero co testem sie chwalilam a tu juz polowe przekroczylam
 
Zagubiona - nie wielki, tylko normalny, ładny ciążowy brzuszek!

Dziewczyny - te spodnie co wklejałam i podałam wymiary są do oddania. Jeśli którejś pasują dajcie znać.
 
ostatnio w sklepie widzialam dziewczyne chyba duzo do rozwiazania nie miala bo brzuch sie zaczynal pozniej dlugo dlugo nic i dopiero ona biedulka ledwo sie turlala i szczerze sie przestraszylam ze mne tez to czeka





no nie wierze 8 rano i taka cisza hehe no prosze, Witam porannie i serwuje kawunie i buleczke z goralskim serkiem hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wpadam na chwilkę tylko się przywitać:)

zZagubiona śliczny brzuszek masz :) Tylko pozazdrościć :-)

A u mnie dziś tempka w górę poszła, więc bardzo proszę o trzymanie kciuków,żeby nie spadła!!!! :-)

Wpadnę do Was później i mam nadzieję,że losiczce jednak uda się pochwalić testem:-)

Do później :-)
 
reklama
Rozia - oh ja myślę że to może być to

losiczka widziałam na wykresie wpis .... jeszcze raz bardzo Ci gratuluję !!!

agnes - napisz jak tam u ciebie? robiłaś dzisiaj teścik?
 
Do góry