reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Ja tez tylko na chwilke :-) Milej niedzieli :-)

Dziewczyny wpisywac tempki nie lenic sie :-):-):-) Rozia trzymam kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Tescior wyszedl super tzn mocniejsza kreseczka ale nie taka jak testowa bo ja nie mam nigdy tak mocnej .Sprawdzalam testy chlopakow to teraz wydaja mi sie bladziochy bo sie na tym nie znalam kreska kreska i to najwazniejsze :-):-):-)
 
reklama
Witam:)

Zagubiona brzusio śliczny:) Ja też mam już taki duży:)
Ja w ogóle mam coś takiego, że wszystko mi chyba poszło do góry i i żebra rozpiera ,tak mnie bolą,że chwilami nie mogę wytrzymać.

Losiczko jeszcze raz gratuluję:-D:-D:-D

Rózia mi też się wydaje,że u Ciebie to na fasolkę.10 dnia jakby zagnieżdzenie .... w poprzednim po 10 dniu już ci nie wzrosła tempka. Trzymam kciuki:)
 
reklama
Witajcie dziewczynki:-)
Lorelain jeśli o mnie pytasz to jestem. Wiem, że za rzadko piszę, wybaczcie. W tygodniu cały dzień jestem w pracy, a jak wracam to taka mnie dopada senność, że ledwo czytam co tam napisałyście na forum. Cały czas mi się chce spać i nie mam energii na nic. A z innych objawów to tylko piersi pobolewają.
Jutro będę dzwonić do mojej lekarki i ustalać termin wizyty, chciałabym na 9.02 zobaczymy czy ten termin będzie jeszcze wolny.
 
Do góry