reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

zagubiona - wrzuć foto to my ocenimy :-D:-D:-D

losiczka
- ty lepiej wypluj te słowa .... chodź moja przyjaciółka dzisiaj mi wyleciała z hasłem że jak są omdlenia to na chłopca :dry::rofl2: ... a jak się czujesz? ... mnie martwią pobolewania brzucha jak na @ jak sie zmęczę np. nałażę na zakupach i wieczorem już tak po całym dniu
 
reklama
Dzisiaj mnie wogole brzusio juz nie boli :-) ale zaczely cycuchy :-) szylam 8 godz zamiatalam kamienice (zalatwilam sobie dozorstwo) przynioslam kobiecie 2 wiadareka koksu i jest ok jak narazie.Oby tak dalej :-) a wczoraj zrobilam z dzieciakami chyba 8 km spacer :-) no i nie mam apetytu ale to nawet dobrze he he

Jutro sikam na 2 i ostatni test :-)
 
Dziewczynki ja uciekam już do wyrka :) trzeba mężusia podenerwować :D:D:D:D
fajnie się wasz czyta ale nadrobię później Dobranoc :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Bez tytułu.jpgDSCN4458.jpgDSCN4459.jpg
 
losiczka - koniecznie jutro wrzuć zdjęcie :) jak chcesz to ja cię poinstruuję :tak::-)

zagubiona - to ja moim fachowym okiem stwierdzam że widac ciążowy brzuch hehehe :-D:-D:-D .... śliczny!
 
Zagubiona brzusio cudowny :-):-):-) a te rzesy he he tylko pozazdroscic :-) u mnie wszystkie chlopaki maja tak cudownie dlugie geste rzesy tylko ciekawe po kim bo u mnie to z lupa szukac he he

Lorelain ja nie mam kabla ani do tel ani do aparatu jedynie moge liczyc na ktoregos ze starszych chlopakow ale jak siana nie potrzebuja od mamy to ciezko ich sciagnac do domu :-)

Aniabuchowicz dobranoc i plodnej nocki zycze ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
hehe ja na rzesy nie narzekam ;p moj m tez ma ladne wiec mam nadzieje ze ktosiek bedzie mial je po nas nie po babci(mojej mamie):-D
po aniolku nie moglam tego ocenic bo jedynie na glowie kilka wlosow mial hehe
 
reklama
Do góry