reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

Witam Was moje kochane :)
Losiczko gratuluje !!!!!
Zzagubiona masz piękny ciążowy brzuszek ja za takim tęsknię ;)gratuluje i nic się nie martw że za duży lub za mały każda z nas ma inaczej
tak samo jeśli chodzi o siarę,któraś z Was pisała że ma dużo siary ja też tak miałam i co dziwne miałam od 3 miesiąca a od 4 lub 5 mnie zalewała jak cholera miałam non stop ubrania mokre a najgorzej to było nocą tak ze wszystko to sprawa indywidualna :)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Rozia trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Witajcie laleczki :-)
ja mialam ciezkie dni teraz bo egzaminy na uczelni mialam mam nadzieje ze beda zaliczone . Dzis sobie pospalam do 10.30 cos ostatnio moglabym spaccccccccc i spacccccccccc hihi :-) do gina ide jutro to oceni co u mnie tam sie dzieje i mam nadzieje ze bedzie ok i przeciwskazan na dzidzie nie bedzie :-)
zagubiona jaki masz sliczny ten brzuszek :-) jak ja bym chciala tak byc w ciazy ........ehhh teraz pewnie mialabym podobny bo bylam w ciazy tydz mniej niz Ty :-( no ale co sie stalo to sie stalo pozostalo starac sie i czekac na upragnione kreseczki i zdrowa fasolinke :-)
malami co u Ciebie? jak staranka :-)
losiczko ja tu czekam na fluidk z Gorczyna w strone Winiar :-)
ilonko czekamy na zdjecie brzuszka :-)
pozostale fasolinki gratulacje a staraczki powodzonka :-)
 
Cześć dziewczynki!! :-)

Wpadam się szybko przywitać i sprawdzić mój nowy suwaczek :-):-):-)
Szybko powiem, ze brzuszki śliczne, kreseczki cudne i oby jak najwięcej było takich foteczek na naszym forum!! Teraz ściskamy wszystkie moooocno kciuki za agnes &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pozdrawiam i całuje wszystkie razem i każdą z osobna!! Zobacz załącznik 431055
 
Suonko ale masz sliczny suwaczek....wielki dzien sie zbliza:-)
Zzagubiona brzunio slodki ale rzesiska najlepsze:-D
Losiczce pasuje ten motylek na suwaczku bo nam caly czas fruwa ze szczescia ;-)
Karolek fajnie ze krecha ciemniejsza znaczy sie wszystko w porzadku:-)
Hmmm nie wiem co jeszcze mialam napisac:eek:
A u mnie dzisiaj tempka zwariowala:confused:, moze to przez to ze mnie cos wczoraj zbieralo:eek:
 
Lori to spij tyle twojego:tak:, m chyba w domu to sie Matim zajmie
oj zapomnialam wczoraj zyczyc Matiemu 100LAT!!!!!:-)
 
reklama
Witam paniennki :-):-):-) a ja tez wlasnie sie obudzilam godz spalam a szycia ze ho ho :-):-):-)

Katy wiesz co ja mysle??? Ze ty moze juz po owu jestes :-) cykle masz krotkie bierzesz wit b moze pokrecila cos i owu przyszla predzej a fl bedzie dluzsza ale nie martwie sie bo przytulanka byly :-):-):-)

Bobo no to z gorczyna na winiary ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
dziewczynkowe dla coreczki
:-):-):-)

Ale ja czuje ze bedzie Macius u mnie :-):-):-)
 
Do góry